تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

کد خبر : 316 تاریخ انتشار : 8 آبان 1396

 

صدای پول:معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و فناوری اطلاعات بانک شهر با قدردانی از حمایت شهرداران کلانشهرها از اقدامات این بانک ، گفت: توسعه همکاری ها و افزایش تعاملات با شهرداری های  کلان شهرها  همانند سالیان گذشته در دستور کار این بانک  قرار دارد.
به گزارش  صدای پول به نقل از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، حسین تابش فر با اشاره به برگزاری نشست اخیر شهرداران کلانشهرهای کشوردرمشهد مقدس، گفت:حمایت قاطع شهرداران کلانشهرها از اقدامات بانک شهر قطعا مسئولیت این بانک را برای آبادانی شهرها سنگین تر می کند.
وی افزود: بنا بر تاکیدهای شهرداران کلانشهرها مبنی بر استفاده حداکثری از پتانسیل‌های بانک شهر، این بانک آمادگی دارد در راستای توسعه شهرها و به سرانجام رسیدن پروژه های عمرانی و فرهنگی، همکاری های خود را با مدیریت شهرها افزایش دهد.
تابش فر با تاکید بر این‌که بانک شهر آماده خدمت رسانی به شهروندان سراسر کشور است، تصریح کرد: به هر میزان که  نقش متقابل بانک شهر  و شهرداری‌ها  روان تر و متوازن تر باشد، بانک با پشتوانه قوی‌تری می‌تواند در توسعه شهرها و خدمت رسانی به شهروندان  نقش‌آفرینی کند.
وی بابیان این‌که این بانک طی سالیان اخیر در چارچوب قوانین و مقررات بانک مرکزی، حمایت از همه کلانشهرها را در دستور کار خود قرار داده است،ادامه داد: با اقدامات انجام شده تا کنون زمینه رونق پروژه‌های عمرانی به‌ ویژه پروژه های حوزه حمل و نقل عمومی فراهم شده و بسیاری از پروژه های نیمه تمام به این ترتیب به اتمام رسیده است.
معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و فناوری اطلاعات بانک شهر با استقبال از ارایه گزارش درخصوص عملکرد، اقدامات و پیشرفت های بانک شهر در نشست آینده شهرداران کلانشهرهای کشور، گفت: امیدواریم این نشست بتواند سهم مدیریت شهری از منابع بانکی را بیش از پیش افزایش دهد.

Twitter Google+ Facebook
316 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها