تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

کد خبر : 580 تاریخ انتشار : 14 آبان 1396

صدای پول:عضو هیات مدیره بانک رفاه از راه اندازی توریسم کارت رفاه در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: با این خدمت نیازهای بسیاری از مشتریان توسط بانک برطرف خواهد شد.

به گزارش صدای پول  به نقل از  روابط عمومی بانک رفاه، فرشید فرخ نژاد افزود: در آینده نزدیک شاهد ارائه خدمات و محصولات بانکی در این حوزه شامل کارت اعتباری گردشگری توسط بانک رفاه خواهیم بود.

وی ایجاد دفتر جذب سرمایه گذاری گردشگری سلامت به صورت مشترک بین بانک رفاه و مرکز توسعه گردشگری کشورهای اسلامی را از الزامات توسعه این بخش و به عنوان برنامه های آتی بانک برشمرد.

فرخ نژاد به امکان بهره برداری مرکز توسعه گردشگری کشورهای اسلامی از ظرفیت های شرکت های تابعه بانک به ویژه صرافی بانک در حوزه توریسم سلامت اشاره کرد و ارتباط نزدیک بانک رفاه با هلدینگ گردشگری تأمین (هگتا) را به عنوان یکی از ظرفیت های قابل استفاده در راستای توسعه این حوزه برشمرد.

عضو هیات مدیره بانک رفاه در ادامه افزود: بانک رفاه در سال ۱۳۹۵ و شش ماهه نخست سالجاری در حدود ۵۵ هزار میلیارد ریال تسهیلات به حوزه سلامت پرداخت کرده است. وی اظهارداشت: با شخصی سازی خدمات و توسعه زیر ساخت های فناوری اطلاعات تلاش می کنیم خدمات مورد نیاز تمامی طیف های مشتریان به ویژه در حوزه سلامت را تامین کنیم.

وی افزود: ارائه سبد کاملی از خدمات بین المللی، برقراری روابط کارگزاری با بیش از ۱۵۰ بانک خارجی و ارتقای رتبه بانک در مجموع عملیات ارزی در بین شبکه بانکی پس از برجام حاکی از حضور فعالانه بانک در عرصه بین الملل است.

عضو هیات مدیره بانک رفاه در ادامه از آغاز به کار مدل جدید کسب و کار بانک خبر داد و اظهارداشت: بانک رفاه در قالب مدل بانکداری جامع و با اتخاذ رویکردهای نوین و روز بانک داری دنیا، با دسته بندی مشتریان، طیف متنوعی از خدمات را برای هر گروه طراحی و ارائه کرده است. یکی از این خدمات، تامین شعب سوپر مارکت مالی است که در فضای مدرن تمامی خدمات مورد نیاز یک مشتری را تامین می کند.

گفتنی است، بانک رفاه در این همایش با برپایی غرفه معرفی خدمات، ضمن تبلیغ محصولات و خدمات جدید بانک، به حاضران در همایش مشاوره مالی و بانکی نیز ارائه کرد.

Twitter Google+ Facebook
298 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها