تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

کد خبر : 92265 تاریخ انتشار : 29 آذر 1401

مهلت ثبت‌نام بازنشستگان کشوری برای بهره‌مندی از بیمه تکمیلی عمر و حادثه بیمه ملت که از سیزدهم آذرماه آغاز شده است تا ۲۵ دی ماه ۱۴۰۱ تمدید شد.

 

به گزارش صدای پول از روابط عمومی بیمه ملت، این شرکت با هماهنگی صندوق بازنشستگی کشوری، طرح بیمه تکمیلی عمر و حادثه صبا که برای افزایش پوشش بیمه‌های عمر و حادثه بازنشستگان و وظیفه‌بگیران طراحی و از سیزدهم آذرماه ۱۴۰۱ آغاز شده است را تا ۲۵ دی‌ماه سال جاری تمدید نمود.

در این طرح، بازنشستگان و وظیفه‌بگیران تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری که خالص حقوق دریافتی آن‌ها بیش از ۱۵ میلیون ریال باشد، می‌توانند با پرداخت حق بیمه ۲۲ تا ۵۵ هزار تومان در هر یک طرح‌های طلایی، نقره‌ای و برنزی این طرح ثبت‌نام کنند.

با تمدید مهلت ثبت‌نام بیمه تکمیلی عمر و حادثه صبا، بازنشستگان و وظیفه‌بگیران علاقه‌مند می‌توانند تا ۲۵ دی ۱۴۰۱ از طریق درگاه خدمات الکترونیک صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی https://www.sabasrm.ir   نسبت به ثبت نام اینترنتی، اقدام نمایند.

یکی از موارد مورد توجه در این طرح، پوشش رایگان بیمه آتش‌سوزی ساختمان و تاسیسات، اثاثیه و دکوراسیون بیمه‌شده اصلی است که با پوشش‌های سیل و زلزله به شرکت‌کنندگان در این طرح ارائه خواهد شد.

همچنین بازنشستگان بدون لحاظ سقف سنی می‌توانند خود و افراد تحت تکفل خود را نیز در این طرح بیمه کنند.

بازنشستگان محترم می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از طرح بیمه عمر و حادثه صبای بیمه ملت، به نشانی https://www.sabasrm.ir  مراجعه کنند.

Twitter Google+ Facebook
123 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها