تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

کد خبر : 2569 تاریخ انتشار : 14 آذر 1396

صدای پول: محمدرضا قربانی – مدیرعامل بانک دی – ضمن دیدار با بسیجیان پایگاه مقاومت ۹ دی از برگزیدگان مسابقات ورزشی هفته بسیج تقدیر کرد.

به گزارش صدای پول به نقل از روابط عمومی بانک دی، در این دیدار محمدرضا قربانی با تبیین چرایی نامگذاری هفته بسیج، گفت: ۵ آذر سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) در سال ۱۳۵۸ به عنوان «روز بسیج» نامگذاری شده است که این توجه هوشمندانه در سالهای پس از انقلاب اسلامی تبدیل به شجره طیبه ای شده است که امروز یکی از بزرگترین پشتوانه های ایران در تحقق رشد و بالندگی است.
وی با اشاره به برکات تفکر بسیجی برای کشور افزود: اگر امروز شاهد این هستیم که کشور ما باثبات ترین و امن ترین کشور منطقه است، ناشی از این است که تفکر بسیجی تبدیل به یک فرهنگ و مکتب شده است.
قربانی در خصوص خدمات بسیج به جامعه گفت: با مروری بر خدمات بسیج در تنگناها و کوران حوادث سیاسی – اجتماعی و بلایای طبیعی رخ داده در کشور، متوجه می شویم که حافظه تاریخی مردم ایران سرشار از حماسه آفرینی ها و خدمات خالصانه و بی منّت بسیج است.
در ادامه این جلسه مجتبی حیدری، معاون سرمایه انسانی بانک، با تاکید بر انجام واجبات و ترک محرمات، حفظ اسرار و آبروی همکاران، وفای به عهد و زود قضاوت نکردن گفت: تمامی همکاران بانک باید با التزام عملی به این آموزه ها، فرهنگ سازمانی بانک را به گونه ای شکل دهند که از حضور در سازمان احساس آرامش و امنیت کنند.
همچنین حسن عباسیان، فرمانده پایگاه مقاومت ۹ دی، نیز درگزارشی به تشریح اقدامات بانک دی در هفته گرامیداشت بسیج پرداخت.
وی عطرافشانی مزار شهدای گمنام در مسجد بلال صداوسیما را یکی از برنامه های این هفته عنوان کرد و گفت: در این مراسم ضمن برگزاری زیارت عاشورا در مسجد بلال صداوسیما، آئین عطرافشانی مزار شهدای گمنام با حضور علی فتحعلی، نائب رئیس هیأت مدیره بانک، در مسجد بلال برگزار شد که در این مراسم نائب رئیس هیأت مدیره بانک بر لزوم نهادینه سازی فرهنگ و تفکر بسیجی در جامعه تاکید کرد.
وی همچنین با اشاره به سخنرانی معاون عملیات قرارگاه ثارالله تهران در بین بسیجیان بانک گفت: در این مراسم سردار شعبانی، معاون عملیات قرارگاه ثارالله تهران، ضمن تبیین مسائل روز و پیروزیهای اخیر جبهه مقاومت بر علیه داعش وهابی تکفیری، این پیروزیها را مرهون عنایات حق تعالی و درایت و هوشمندی مقام معظم رهبری دانسته و بر لزوم التزام به ولایت فقیه تاکید کردند.
عباسیان همچنین با اشاره به انتخاب بسیجی نمونه سال ۱۳۹۶ از میان بسیجیان بانک دی افزود: در همایش بزرگ بسیجیان بنیاد شهید و امور ایثارگران، محسن ارباب زاده – معاون تربیت بدنی پایگاه مقاومت بسیج ۹ دی – به عنوان بسیجی نمونه سال ۱۳۹۶ انتخاب شد و توسط معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران و فرمانده مرکز بسیج بنیاد مورد تقدیر قرار گرفت.
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج ضمن تشریح نحوه برگزاری برنامه دوره آموزش مقدماتی (عادی به فعال) بسیجیان گفت: در این دوره، کلاس های تاکتیک، سلاح، حفاظت اطلاعات، امداد و نجات و جنگ های نوین برای بسیجیان عادی تدریس شد که یکی از الزامات تبدیل وضعیت افراد از بسیجی عادی به فعال بود.
عباسیان همچنین دیدار با ۳۷ خانواده شهید در سراسر کشور را از مهمترین برنامه های هفته بسیج عنوان کرد و گفت: به مناسبت آغاز هفته بسیج و مقارن با ریشه کن شدن تروریست های داعش در سوریه و عراق، رضا سهم دینی- رئیس هیات مدیره بانک دی – به همراه تنی چند از مدیران با حضور در منزل چهار شهید مدافع حرم، با خانواده این عزیزان دیدار و گفتگو کرد و همزمان نیز ۳۳ دیدار دیگر نیز در سراسر کشور توسط روسای شعب بانک دی با خانواده های شهدای مدافع حرم انجام شد.
وی برگزاری مسابقه تیراندازی برای اعضاء شوراء پایگاه و مدیران عالی بانک در سالن ساصد را از دیگر برنامه های بانک دانست و گفت: در این مسابقه که در سالن تیراندازی سازمان صنایع دفاعی برگزار شد، ۱۷ نفر در رشته تیراندازی با کلت با یکدیگر به رقابت پرداختند که در نهایت مرتضی بازقندی، علی مهدی پور و حسن قربانی، به ترتیب، حائز رتبه های اول تا سوم در این رشته شدند.
همچنین برگزاری مسابقه دارت نیز یکی دیگر از مسابقات ورزشی این هفته بود که در این مسابقه، در دو نوبت، خواهران و برادران بسیجی با یکدیگر به رقابت پرداختند که در نهایت نفرات اول تا سوم مشخص شدند. بر این اساس در بخش خواهران، ریحانه حسینی، ویدا دهقان و زهرا صابری حائز رتبه های اول تا سوم، و در بخش برادران، امیر پریمی، مهدی قلی زاده و حسین امامی پور حائز رتبه های اول تا سوم شدند.
همچنین  اعضای پایگاه مقاومت ۹ دی از قربانی – مدیرعامل بانک- به پاس حمایت همه جانبه شان از فعالیت های بسیج و تسهیل در امور مرتبط با اقدامات بسیج تقدیر به عمل آوردند.
در پایان این مراسم نیز مدیرعامل بانک ضمن اهداء حکم مسئولیت مجتبی حیدری به عنوان معاون تایید صلاحیت و نظارت پایگاه ۹ دی و محمد جواد اکبرزاده به عنوان معاون عقیدتی و سیاسی پایگاه، از برگزیدگان مسابقات ورزشی هفته بسیج تقدیر کرد.

Twitter Google+ Facebook
245 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها