• امروز : یکشنبه, ۲۷ خرداد , ۱۴۰۳
  • برابر با : Sunday - 16 June - 2024

ویژه خبری

سرپرست بانک کشاورزی خبر داد: پیش بینی پرداخت ۲۵۰ همت تسهیلات به بخش کشاورزی در سال جاری اجرای برنامه های فرهنگی و هنری همزمان با اعیاد قربان و غدیر در منطقه آزاد انزلی ۶۰۰٫۰۰۰ عروس و داماد از شعب سپهری وام ازدواج گرفتند پیام تبریک بهزاد شیری مدیر عامل پست بانک ایران به مناسبت عید قربان و آغاز دهه امامت و ولایت ابلاغ آیین نامه پنجره واحد خدمات حمایتی ایرانیان به ادارات کل ستادی و مستقل پست بانک ایران اهدای نشان عالی مدیریت خلاق به بانک مسکن رشد ۴۸۶ درصدی سودآوری در پی اصلاح ساختارهای مالی سپرده کوتاه‌مدت ویژه ممتاز طرح «ربیع» بانک مسکن با ضریب تخصیص ۴۰ درصدی اوراق (تسه) تیم‌های برتر نخستین دوره مرکز Solve for Tomorrow سامسونگ در ایران معرفی شدند سود خالص بانک سینا از ۱۸ هزار میلیارد ریال فراتر رفت بانک دی، فراتر از انتظار در پرداخت تسهیلات ازدواج و فرزندآوری تلاش مضاعف برای افزایش سهم بازار بانک سینا ارائه نگین امید سپه برای کمک به تامین نقدینگی خانواده ها با کارمزد ۲ درصد رشد ۸٫۵ درصدی درآمد چادرملو در دو ماهه نخست ۱۴۰۳ فروش فوری نقدی کامیونت نیسان تکسوز آپشنال SVD تعاونی‌سازی سبب ایجاد تحول در طرح نهضت ملی مسکن می‌شود

0

تقدیر انجمن اتیسم ایران در «جشن پنجره‌ها» از گروه پاسارگاد

  • کد خبر : 95480
  • 08 اسفند 1401 - 10:12
تقدیر انجمن اتیسم ایران در «جشن پنجره‌ها» از گروه پاسارگاد

انجمن اتیسم ایران در اولین جشن پنجره‌ها از گروه مالی پاسارگاد به‌عنوان حامی و همراهی که پنجره‌های محبت بسیاری را بر روی کودکان اتیسم گشوده است، تقدیر کرد. به گزارش صدای پول ، اولین جشن پنجره‌های انجمن اتیسم ایران در تاریخ ۲۶‌بهمن ماه‌۱۴۰۱ با هدف ارائه گزارش عملکرد همکاری‌های مشترک گروه پاسارگاد و این انجمن، […]

انجمن اتیسم ایران در اولین جشن پنجره‌ها از گروه مالی پاسارگاد به‌عنوان حامی و همراهی که پنجره‌های محبت بسیاری را بر روی کودکان اتیسم گشوده است، تقدیر کرد.

به گزارش صدای پول ، اولین جشن پنجره‌های انجمن اتیسم ایران در تاریخ ۲۶‌بهمن ماه‌۱۴۰۱ با هدف ارائه گزارش عملکرد همکاری‌های مشترک گروه پاسارگاد و این انجمن، بررسی حمایت‌های انجام شده از ابتدای سال ۱۳۹۹ تاکنون (بهمن‌ماه‌۱۴۰۱) و بیان نیازمندی‌های انجمن اتیسم ایران با حضور مدیران گروه پاسارگاد، مسئولان انجمن اتیسم ایران و تعدادی از خانواده‌های دارای فرزند طیف اتیسم در محل دانشگاه خاتم برگزار شد.

در این مراسم، مجید قاسمی مدیرعامل بانک پاسارگاد با تأکید بر اهمیت فلسفه و تأثیر آن در رشد سیر تحول دانشی و فکری در جهان، توسعه فرهنگی را به‌عنوان زیرساخت رشد و توسعه اقتصادی مطرح کرد و توضیحاتی در مورد فرهنگ سازمانی پاسارگاد ایفاد نمود و در این خصوص گفت: در جوامع پیشرفته، توسعه فرهنگی به‌عنوان زیرساخت رشد و توسعه اقتصادی شناخته می‌شود. یکی از عوامل توسعه یافتگی در جوامع بشری، رشد و توسعه امرخیرخواهانه فردی و سازمانی است و خیرخواهی به منزله همدلی و اتحاد افراد یک سرزمین برای رسیدن به اهداف مختلف انسانی است.

قاسمی مهم‌ترین دستاورد‌های مسئولیت‌های اجتماعی را پاسخگویی، قانون‌مداری، ارتقای عملکرد سازمان‌ها، رعایت اخلاق حرفه‌ای، ترویج سلامت اداری، توسعه برند و خوشنامی و ارزش آفرینی اجتماعی برشمرد و افزود: پیامد نهایی تمام این دستاورد‌ها  خوب‌زیستی و رفاه اجتماعی است.

وی در ادامه به تشریح فعالیت‌های مجموعه پاسارگاد در حوزه‌های مختلف مسئولیت‌های اجتماعی از جمله ساخت بیش از ۶۰ مدرسه و کتابخانه‌ در مناطق محروم و سیل‌زده کشور، حمایت از نخبگان و جوانان در بخش توسعه علمی کشور و اثرگذاری بر مهاجرت معکوس نخبگان، توجه ویژه به حوزه سلامت و تأسیس بیش از ۷۵۰۰ تخت بیمارستانی با امکانات ویژه، تأسیس دانشگاه خاتم، احیای نام مدارس دارالفنون در مراکز استان‌ها و… بر اهمیت توسعه و کاربرد دانش در توسعه فرهنگی و اقتصادی کشور تأکید کرد.

همچنین در این مراسم مجتبی خسروتاج رئیس هیأت مدیره انجمن اتیسم ایران ضمن بیان مراتب سپاس‌گذاری از مجموعه مدیران گروه پاسارگاد که همواره در کنار انجمن اتیسم هستند، درخصوص پیشبرد برنامه‌های آتی انجمن با تکیه بر حمایت‌های بانک پاسارگاد و سایر حامیان اظهار امیدواری کرد.

رئیس هیأت مدیره انجمن اتیسم در ادامه به ظرفیت‌های گسترده بانک، گروه پاسارگاد و دیدگاه سازنده و تعالی‌گرایانه مدیران آن اشاره داشت.

وی افزود مجموعه این عوامل باعث شد که حمایت‌های بانک پاسارگاد صرفا به بخش مالی خلاصه نشده و ابعاد مختلف و زیرساختی را در بر گیرد. وی در ادامه تقویت سرمایه معنوی انجمن با الگوبرداری از بانک پاسارگاد را بسیار ارزشمند دانست و از گروه پاسارگاد قدردانی کرد.

در ادامه این رویداد مسیر حرکت انجمن اتیسم، فعالیت‌ها و دستاوردهای بدست آمده، توسط کارشناسان این انجمن ارائه شد که بر‌اساس آمارها و اطلاعات بیان شده پنجره‌های باز شده توسط گروه پاسارگاد تأثیر چشمگیر و سازنده‌ای در توسعه خدمات انجمن داشته است که از آن جمله می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

•    تمرکز بر شناسایی زودهنگام کودکان طیف اتیسم که از ۶۴ کودک در سال۹۹ به ۷۳۹ کودک در سال جاری افزایش یافته است.
•     ارتقا پرونده‌های الکترونیک ثبت شده پس از ایجاد سامانه رجیستری توسط گروه پاسارگاد (از ۳۹ پرونده به ۳۱۷۵ پرونده) و توسعه گستره ثبت پرونده‌ها در بخش‌های مختلف کشور
•    افزایش ۱۱۷درصدی در پذیرش کودکان زیر ۶ سال
•    صدور کارت هوشمند برای ۲۲۷۱ فرد دارای اتیسم. این کارت با ویژگی‌های خاصی طراحی شده است که علاوه بر قابلیت کارت‌های بانکی معمولی جهت واریز مبالغ مشخصی برای فرد تحت پوشش، قابلیت استفاده به‌عنوان کارت شناسایی، قابلیت اتصال به پرونده سامانه الکترونیک سلامت فرد (اطلاعات شناسنامه‌ای، دارویی، وضعیت خانواده، پرونده پزشکی و…) را با استفاده از QRکد طراحی شده بر روی کارت دارد.
•    ارزیابی جامع پزشکی و توانبخشی کودکان طیف اتیسم توسط گروه پاسارگاد
•    توسعه چشم‌گیر آگاهی بخشی عمومی جهت پذیرش و درک خانواده‌های اتیسم در جامعه (توسعه از ۵درصد به ۲۶درصد جمعیت)
•    راه‌اندازی واحد مرکز مشاوره تلفنی اتیسم و پاسخگویی به بیش از ۱۸۷۲۰۰ تماس در سال که منجر به کاهش۴۰درصدی در مراجعه حضوری به انجمن شده است.

در ادامه پس از ارائه گزارش در مورد توانبخشی کودکان تحت حمایت، پنجره‌های بسته مانده کودکان زیر ۷ سال کل کشور (کودکانی که نیاز به توانبخشی دارند ولی حمایتی از آن‌ها صورت نپذیرفته است) مرور و ظرفیت‌های انجمن اتیسم ایران و همچنین برنامه‌های سال جدید (۱۴۰۲) مطرح شد.

در انتهای مراسم به پاس حمایت‌های بی‌دریغ و الگوسازی جهت امید بخشی به دنیای متفاوت کودکان اتیسم، لوح شاخص دوستدار اتیسم به مجید قاسمی مدیرعامل بانک پاسارگاد اهدا شد و همچنین با اهدا لوح به راحله شهرابی مدیر امور حوزه راهبری و روابط عمومی بانک پاسارگاد، شهاب جوانمردی مدیرعامل هلدینگ فناپ، علیرضا صادق‌آبادی مدیرعامل شرکت گسترش انرژی پاسارگاد و سجاد مخبر مدیرعامل هلدینگ نسیم سلامت پاسارگاد از همراهی خالصانه و همیشگی گروه پاسارگاد قدردانی به عمل آمد.

لینک کوتاه : https://sedayepool.ir/?p=95480

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب‌ها