تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

یادداشت

کد خبر : 3169 تاریخ انتشار : 21 آذر 1396
صدای پول: در هفتمین مراسم بزرگداشت هفته پژوهش، از پژوهشگر برتر بانک گردشگری تقدیر شد.
 به گزارش صدای پول به نقل از روابط عمومی بانک گردشگری،در هفتمین مراسم بزرگداشت هفته پژوهش، از پژوهشگر برتر بانک گردشگری تقدیر شد. به گزارش روابط عمومی بانک گردشگری، در این مراسم که در روز ۲۱ آذر ماه در سالن اجتماعات بانک مرکزی با حضور «ولی الله سیف»، رئیس کل بانک مرکزی، «علی دیواندری» رییس پژوهشکده پولی و بانکی و جمعی از مدیران ارشد نظام بانکی کشور و پژوهشگران برگزار شد، از «محمد اصلاحی»، همکار شعبه شهدای آتش نشان این بانک تقدیر شد.
بر اساس این گزارش، در این مراسم رییس کل بانک مرکزی، نقش مؤثر پژوهش را مورد تأکید قرار داد و اقتدار و استقلال کشور را بر بنیاد پژوهش و تولید علم استوار دانست. «ولی الله سیف»، تاکید کرد: «پژوهش، نیروی محرک توسعه درهمه حوزه ها اعم سیاست، اقتصاد و فرهنگ جامعه است».
همچنین «علی دیواندری»، رییس پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی، در سخنانی گفت: «بهره گیری از علم، تخصص و پژوهش های حرفه ای و استفاده از روشهای علمی، تجارب برتر و تحقیقات عمیق تر را راه برون رفت از معضلات شبکه بانکی باز خواهد کرد».
در این مراسم که با همراهی چند تن از مدیر عاملین بانکها برگزار شد، از میان ۱۵۴ مقاله و ۴۷ کتاب برتر ارسال شده، از ۷ نفر پژوهشگر منتخب، ۴ نفر پژوهشگر منتخب برگزیده نظام بانکی، ۱۱ نفر پژوهشگر منتخب بانکهای کشور و ۲ نفر پژوهشگر پژوهشکده پولی و بانکی تجلیل بعمل آمد.
گفتنی است پژوهشگر برتر بانک گردشگری، به دلیل فعالیت های پژوهشی و تالیفات در حوزه بانکداری حائز این رتبه شد و مورد تقدیر قرار گرفت.
Twitter Google+ Facebook
188 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها