تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

یادداشت

کد خبر : 1704 تاریخ انتشار : 5 آذر 1396
صدای پول: برگزیدگان نخستین المپیاد علمی بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی معرفی و تجلیل شدند.

به گزارش  صدای پول به نقل از روابط عمومی موسسه اعتباری کوثر؛ مراسم تقدیر از برگزیدگان نخستین المپیاد بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی باحضور رئیس کل بانک مرکزی، رئیس و دبیر کل کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی، مدیران عامل بانک ها و موسسات اعتباری و کارشناسان شبکه بانکی کشور در سالن همایش الزهرا(س) بانک مرکزی برگزار شد.

ولی اله سیف رئیس کل بانک مرکزی در مراسم تجلیل از برگزیدگان اولین المپیاد علمی بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی گفت : نظام بانکی نیاز به یک مجموعه مجهز به دانش روز دارد تا بتواند عقب ماندگی های حاصل از سال ها تحریم ایران را از سوی کشور های غربی جبران نماید که برگزاری چنین رویدادهایی تاثیر به سزایی در این زمینه دارد.

رئیس کل بانک مرکزی با اشاره به پویایی نظام بانکی و تاثیر آن بر اقتصاد کشور افزود: اگر سیستم بانکی پویایی لازم را نداشته باشد، نمی تواند تاثیر مطلوبی در اقتصاد کشور داشته باشد.

وی درباره لزوم تغییر عملکرد بانکداری در کشور اظهارداشت: برای درک مناسب از بانکداری روز دنیا و به روز شدن سیستم بانکی، مسیر طولانی در پیش است که برگزاری رویدادهای علمی بسیار تاثیرگذار است.

سیف ادامه داد: برای نظام بانکی آموزش های کاربردی اهمیت دارد به مانند همه جای دنیا که موسسه آموزش عالی بانکداری اقدامات را در این زمینه آغاز نموده.

کوروش پرویزیان رییس کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی با بیان برگزاری اولین المپیاد بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی گفت: این رویداد علمی با حضور ۱۴ بانک و موسسه اعتباری در تاریخ ۱۲مرداد سال جاری در دانشگاه امیر کبیر برگزار شد که هدف آن شناسایی و تربیت و بهره مندی از نیروی های شایسته شبکه بانکی بود.

رییس کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی ادامه داد: در این رویداد علمی ۱۴۰ نفر از نخبگان شبکه بانکی خصوصی کشور شرکت نمودند که موسسه اعتباری کوثر با بیشترین امتیاز به عنوان تیم اول ، بانک دی تیم دوم، بانک های انصار و پارسیان رتبه سوم معرفی و تقدیر شدند .

دکتر عیسی رضایی مدیرعامل موسسه اعتباری کوثر در حاشیه تقدیر از برگزیدگان نخستین المپیاد علمی بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی گفت: در موسسه کوثر همواره بر اهمیت به سرمایه های انسانی تاکید شده است و اینکه کوثر در میان ۱۴ بانک و موسسه اعتباری رتبه نخست را کسب نموده،  نشان می دهد که نیروهای نخبه، خوش طینت و آینده دار در کوثر فعالیت می کنند و ثابت کردند که “آینده از آن ماست”.

مدیرعامل موسسه اعتباری کوثر افزود: منابع انسانی، سرمایه های با ارزش موسسه برای کسب افتخارات هستند. سرمایه های انسانی کوثر در حال حاضر از نهال به یک درخت جوان تبدیل شده اند.

Twitter Google+ Facebook
232 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها