تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

یادداشت

کد خبر : 105196 تاریخ انتشار : 5 آذر 1402

نشست مشترک وزیر نیرو با هیات مدیره انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان و با حضور مدیران عامل هلدینگ های سیمانی برگزار شد.

به گزارش  صدای پول از روابط عمومی هلدینگ سیدکو، در این نشست حمید فرمانی، رئیس انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان ضمن تقدیر و تشکر از وزیر محترم نیرو بابت افزایش تامین برق در تابستان سال جاری عنوان کرد: وزارت نیرو در تابستان سال جاری موفق به افزایش ۱۰ درصدی تامین برق نسبت به مدت مشابه سال قبل برای کارخانجات صنعت سیمان شد.

فرمانی با بیان این که تامین برق کارخانجات صنعت سیمان اهمیت زیادی برای افزایش تولید این محصول استراتژیک دارد، توضیح داد: پس از همکاری وزارت نیرو با کارخانه های سیمان برای افزیش ۱۰ درصدی تامین برق، صنعت سیمان نیز موفق شد حدود ۱۳ درصد تولید خود را افزایش دهد و در این راستا حداکثر بهره برداری از تامین برق انجام شد.

فرمانی با اشاره به اینکه در جلسه مشترک اعضای انجمن با وزیر محترم نیرو مقرر شد صنعت سیمان برنامه تامین انرژی مورد نیاز خود را به این وزارتخانه اعلام کند، توضیح داد: برنامه تامین برق و تولید سیمان برای تابستان سال آینده باید به نحوی باشد که هم وزارت نیرو به حمایت های خود از صنعت سیمان برای تامین برق ادامه دهد و هم صنعت سیمان بتواند بیشرین بهره برداری را از انرژی تامین شده داشته باشد. علاوه بر این محدودیت های تامین انرژی در این زمینه نیز باید در نظر گرفته شود.

در ادامه این جلسه وزیر محترم نیرو هم اندیشی و تعامل دوسویه بین این وزارت خانه و صنعت سیمان را به عنوان الگوی موفق برای حل مشکلات صنعت کشور عنوان کرد.

Twitter Google+ Facebook
19 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها