تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

کد خبر : 94393 تاریخ انتشار : 12 بهمن 1401

 

همزمان با ایام الله دهه فجر، پروژه استراتژیک و پیشرفته واحد تصفیه خانه مرکزی مجتمع پتروشیمی بندرامام به بهره برداری می رسد.
به گزارش  صدای پول از روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، این طرح به مساحت شش هکتار در آستانه ۵۰ سالگی مجتمع پتروشیمی بندر امام و با هدف صیانت از محیط زیست و اکو سیستم دریایی منطقه بندرماهشهر و ایفای نقش مسئولیت اجتماعی اجرا شده است.
این تصفیه خانه که روزانه ظرفیت بازیافت و تسویه فاضلابهای صنعتی به میزان ۳۰هزار متر مکعب را دارد، با توانمندی و دانش متخصصان ایرانی به مرحله بهره برداری رسیده است.
همزمان با بهره برداری از تصفیه خانه مرکزی پساب مجتمع پتروشیمی بندر امام، دو طرح دیگر شامل “واحد پارازایلین مجتمع پتروشیمی بوعلی سینا” و “بزرگترین و هوشمندترین انباره مکانیزه صنعت پتروشیمی در مجتمع شهید تندگویان” به بهره برداری می رسد
بهره برداری از این طرح ها، از وعده های دکتر علی عسکری مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس در مراسم معارفه در دی ماه پارسال است ؛ طرح هایی که شاخص و نشانه کار جهادی، استفاده از توان متخصصان ایرانی و اهتمام و توجه ویژه بزرگترین و سودآورترین هلدینگ بورسی کشور به “تولید دانش بنیان و اشتغالزا” و “صیانت از محیط زیست و توسعه پایدار” است.

Twitter Google+ Facebook
54 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها