تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

کد خبر : 102102 تاریخ انتشار : 13 شهریور 1402

 

 

  • مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) تسریع در روند اجرای پروژه های عمرانی این مجموعه با هدف تحقق چشم‌ انداز تعیین شده برای شهر فرودگاهی را به عنوان محور مهم اقدامات این شرکت اعلام کرد.

به گزارش  صدای پول ازدفتر ارتباطات، اطلاع رسانی و امور بین الملل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) سعید چلندری در مراسم تکریم و معارفه معاون توسعه زیر ساخت شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) گفت: تحقق چشم انداز تعیین شده برای شهر فرودگاهی با هدف تبدیل آن به مجموعه ای اثرگذار در حوزه اقتصاد و حمل و نقل کشور و منطقه، نیازمند توجه ویژه همه دستگاه های اجرایی به این مجموعه و همکاری های گسترده بین دستگاهی است.

وی هدف از تغییرات در شهر فرودگاهی را استفاده از ظرفیت ها و تجارب مدیریتی موفق برشمرد و اضافه کرد امروز یکی از مدیران خوشنام و توانمند صنعت فرودگاهی که پیشتر سابقه مدیریتی در فرودگاه امام (ره) را نیز داشته و با گستردگی کار در این مجموعه آشناست به جمع شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) پیوست و به عنوان معاون توسعه زیر ساخت منصوب شد.

چلندری ادامه داد پروژه های مهمی در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در دست اجراست و به زودی اجرای پروژه های مهم دیگری نیز آغاز خواهند شد؛ برنامه ریزی برای تسریع در روند اجرای این پروژه ها یکی از مهمترین وظایف محوله به معاون جدید توسعه زیرساخت شهر فرودگاهی است‌.

مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) گفت: مذاکرات برای احداث بزرگترین ترمینال فرودگاهی کشور در فرودگاه امام (ره) در مرحله نهایی است و نظارت بر حسن اجرای این پروژه باتوجه به حساسیت بالای آن از دیگر اقداماتی است که باید توسط معاونت توسعه زیر ساخت انجام شود.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) در ادامه با اشاره به حضور آقای مهندس حسین صادقی معاون سابق توسعه زیر ساخت شهر فرودگاهی در هیئت مدیره شرکت اظهار داشت ایشان زحمات بسیار زیادی در صنعت فرودگاهی کشیدند و کوله باری از تجربه دارند که در آینده نیز در شهر فرودگاهی بعنوان عضو هیئت مدیره حضور خواهند داشت و لازم است تا از اقدامات صورت گرفته در زمان تصدی معاونت ایشان برای رفع نواقص ترمینال سلام و عملیاتی شدن مجدد آن در سال ۱۴۰۱ و آماده سازی پارکینگ های این ترمینال صمیمانه قدردانی کنم.

در ادامه مهندس داوودی معاون توسعه زیر ساخت شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) با قدردانی از اعتماد مدیرعامل شهر فرودگاهی برای انتصاب وی، عنوان داشت تعیین زمان بندی مناسب و منطبق بر واقعیت و بهره برداری از همه توانمندی ها و تجهیزات برای تسریع در روند اجرای پروژه های عمرانی اصلی ترین برنامه او خواهد بود.

در ادامه این جلسه آقای حسین صادقی معاون سابق توسعه زیر ساخت شرکت شهر فرودگاهی امام (ره) با اشاره به گستردگی کارها و حساسیت پروژه ها در شهر فرودگاهی برای آقای مهندس داووی آرزوی موفقیت کرد.
گفتنی است مهندس داودی از مدیران نام آشنا در صنعت فرودگاهی است که تجربه بسیار بالا و رزومه بسیار خوب در توسعه زیرساخت در مجوعه های تحت تصدی خود دارد.

Twitter Google+ Facebook
9 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها