تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

کد خبر : 92167 تاریخ انتشار : 28 آذر 1401

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در بازدید از غرفه ایدرو در ششمین نمایشگاه حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته گفت: با توجه به موقعیت ژئوپلیتیک ایران اهمیت مقوله لجستیک دوچندان است و بخش خصوصی می تواند در این حوزه فعال تر عمل کند.

منصور آرامی با بیان اینکه استفاده از توانمندی شرکت های دانش بنیان می تواند به افزایش بهره وری و سرعت کار در حوزه حمل و نقل کمک کند، تصریح کرد : ما تاکنون در استفاده از تکنولوژی های روز در این حوزه ضعیف عمل کرده ایم و بایستی به سمت هوشمند شدن و حمل و نقل ترکیبی حرکت کنیم.

رئیس فراکسیون اقتصاد دریا محورمجلس با اشاره به ظرفیت های توسعه اقتصاد دریا به ویژه بحث ایجاد اشتغال در کشور گفت : مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایکو) ظرفیت بسیاری در صنایع دریایی کشور دارد که متاسفانه این امکان و ظرفیت به درستی مورد استفاده قرار نمی گیرد.

آرامی افزود : اگر سفارش کشتی سازی به ایزوایکو داده شود ، کمک بسیاری به بحث اشتغال زایی در منطقه چنوب کشور می شود.

نماینده مردم بندرعباس با اشاره به تجربه کشورهای توسعه یافته درباره اقتصاد دریا گفت: باید بتوانیم توجه بیشتری را به اقتصاد دریامحور در برنامه هفتم توسعه داشته باشیم تا در نتیجه آن اقتصاد دریا و اقتصاد ملی به تراز مطلوب برسد.

سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و ۴ شرکت تابعه تحت پوشش از جمله ایزوایکو ، مجتمع صنعتی اسفراین ، شرکت ره نورد و سازمان مدیریت صنعتی در ششمین نمایشگاه حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته حضور دارد .

Twitter Google+ Facebook
32 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها