تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

کد خبر : 93906 تاریخ انتشار : 4 بهمن 1401

شرکت تجارت الکترونیک پارسیان کیش (تاپکیش) در رتبه‌بندی سالانه سازمان مدیریت صنعتی در بخش کشوری رتبه  ۲۶۲ و در گروه خدمات بازرگانی رتبه ۱۱ را کسب کرد.
به گزارش قدای پول به نقل از روابط عمومی شرکت تجارت الکترونیک پارسیان کیش (تاپکیش)؛ بیست و پنجمین دوره همایش شرکت‌های برتر ایرانIMI-100   در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار شد. در این ارزیابی سالانه که به همت سازمان مدیریت صنعتی با هدف معرفی شرکت‌های برتر سال برگزار می شود؛ شرکت تجارت الکترونیک پارسیان کیش (تاپکیش) موفق به اخذ رتبه ۲۶۲ کشور شد. همچنین کسب رتبه ۱۱ در گروه خدمات بازرگانی یکی از دستاوردهای مهم تاپکیش در این ارزیابی بود.
با توجه به چالش‌های موجود بخش بازرگانی کشور در سال ۱۴۰۰ و مشکلات واردات و تامین‌ کالا همچون تحریم های بین المللی؛ اهمیت به دست آوردن این رتبه را در گروه خدمات بازرگانی کشور توسط شرکت تاپکیش نمایان می‌سازد.
این شرکت با برنامه‌ریزی و تمهیدات مناسب توانست با فراهم سازی زیرساخت‌های تولید و تامین تجهیزات صنعت پرداخت و بانکی کشور ضمن ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان نقش مهم و تاثیرگذاری در این صنعت ایفا کند.
گفتنی است شرکت تجارت الکترونیک پارسیان کیش (تاپکیش) نزدیک به دو دهه در فضای تجارت الکترونیک کشور فعال بوده و اقدام به تولید محصولات و تجهیزات بانکی همچون دستگاه های کارتخوان و رول های کاغذ حرارتی در سراسر کشور می‌کند.

Twitter Google+ Facebook
46 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها