تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

کد خبر : 103188 تاریخ انتشار : 9 مهر 1402

امروز ۹ مهر، با استقبال سرمایه گذاران پذیره‌نویسی گسترش سوخت سبز زاگرس، به عنوان اولین شرکت پروژه درج شده در بازار سرمایه گذاری حرفه ای بورس تهران در دومین روز از دوره پذیره‌نویسی به فروش رسید.

 به گزارش  صدای پول از روابط عمومی و امور بین الملل بورس تهران، مهدی زمانی سبزی معاونت عملیات بازار با بیان خبر فوق گفت: با استقبال سرمایه‌گذاران از اولین شرکت پروژه در بازار سرمایه گذاری حرفه ای، طی روز جاری، پذیره‌نویسی سهام شرکت گسترش سوخت سبز زاگرس در دومین روز از مهلت یک ماهه پذیره نویسی به فروش رسیده و تامین مالی ۲ هزار میلیارد تومانی صورت گرفت.

زمانی افزود: پذیره‌نویسی مذکور به حجم ۲۰,۰۰۰ میلیارد ریال و به روش صرف سهام و سلب حق تقدم از سهامدار فعلی که سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو)  انجام شد و  مشارکت کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی پس از امضا و تأیید بیانیه ریسک در این پذیره نویسی با هر مبلغی امکان پذیر بود.

 معاونت عملیات بازار خاطرنشان کرد: در روز اول ۱۱۶۴ میلیارد تومان معادل با ۵۸ درصد پذیره نویسی شد. حجم باقیمانده برابر با ۸۳۶ میلیارد تومان بود که استقبال در روز دوم بیش از میزان عرضه بود، به طوری که به دلیل مازاد تقاضا بر عرضه سهام باقیمانده در روز دوم، تسهیم به نسبت شد.

Twitter Google+ Facebook
11 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها