تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

کد خبر : 85662 تاریخ انتشار : 7 تیر 1401

رتبه بندی کیفی عملکرد ۲۷ نهاد مالی دارای مجوز عرضه و پذیرش

شرکت تامین سرمایه تمدن به عنوان بزرگترین شرکت تامین مالی کشور در رتبه‌بندی ارزیابی کیفی عملکرد مشاوران پذیرش سال ۱۴۰۰ توسط شرکت فرابورس ایران رتبه اول را از میان ۲۷ نهاد مالی دارای مجوز عرضه و پذیرش کسب نمود.

به گزارش  صدای پول از روابط عمومی تامین سرمایه تمدن ، شرکت تامین سرمایه تمدن  با تسلط بر فرآیندها و دستورالعمل‌های سازمان بورس به‌عنوان مشاور عرضه و پذیرش در بازار سرمایه کشور فعالیت می کند .

طبق قوانین و مقررات ناظر بر بازار سرمایه، پذیرش اوراق بهادار جدید در بورس یا فرابورس یا عرضه عمومی آن‌ها نیازمند طی مسیری است که حضور و ایفای نقش مشاور عرضه یا پذیرش در کلیه این مراحل ضروری می باشد.

شرکت تامین سرمایه تمدن ، با مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار، با داشتن تیمی مجرب و باتجربه و متخصص همراهی لازم از ابتدا تا انتهای روند پذیرش را انجام می دهد .

معیارهای ارزیابی کیفی هیئت پذیرش سال ۱۴۰۰

معیارهای ارزیابی کیفی مشاوران پذیرش از دیدگاه هیات پذیرش

جامع بودن مطالب و محتوای امیدنامه ،  نبود اشتباه (نگارشی و محاسباتی و..) در امید نامه ، نبود مغایریت مطالب امید نامه با سایر اطلاعات ، تسلط مشاور پذیرش بر وضعیت شرکت ، بیان و ارائه مشاور پذیرش .

 معیارهای ارزیابی کیفی مشاوران پذیرش از دیدگاه کارشناس پذیرش

جامع بودن مطالب و محتوای امیدنامه در انطباق با امیدنامه مصوب ، میزان تسلط  مشاور پذیرش بر ویژگی های صنعت شرکت متقاضی پذیرش ، دقت و نبود اشتباه در تهیه امید نامه ، نبود مغایرت مطالب امید نامه با سایر اطلاعات و مدارک ارایه شده توسط مشاور پذیرش ، تسلط مشاور پذیرش بر اطلاعات مالی و وضعیت شرکت ، مشارکت مشاور در خصوص پذیرش شرکت در روز جلسه آشنایی ، کیفیت ارایه مشاور پذیرش در روز هیات پذیرش ؛ استفاده از نیروی انسانی متخصص ، سرعت عمل مشاور پذیرش در امور محوله ، کنترل مدارک ارسالی به فرابوس ، میزان تسلط بر دستور العمل و فرایند پذیرش تا عرضه شرکت ، رضایت شرکت متقاضی در تعامل با مشاور پذیرش ، پیگیری ودر دسترس بودن مشاور پذیرش و رفتار مناسب و حفظ احترام کارشناس پذیرش ، مدیر پذیرش و معاون پذیرش .

Twitter Google+ Facebook
88 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها