تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

کد خبر : 2146 تاریخ انتشار : 11 آذر 1396

صدای پول:بانک آینده، در راستای تحقق اهداف برنامه­‌های راهبردی خود که مهم­ترین آن رشد و توسعه اقتصادی کشور است؛ بهبود شاخص توزیع اعتباری، به­‌منظور سهولت دسترسی آحاد مردم به تسهیلات بانکی را در دستور کار خود قرار داده است.

 به گزارش صدای پول-در این برنامه، برای رفع نیازهای تسهیلاتی مردم، بسته‌­های متنوع اعتباری تحت عناوین طرح‌های مختلف، نظیر: برکت، بهاور، تدبیر، ارزش، کاریز، فراز، زندگی، رویش و تکریم، هریک با ویژگی و مزایای خاص با رویکرد تأمین اعتبار مصرف‌کننده، برای خرید کالا و خودروی داخلی، بازسازی و تکمیل مسکن، تهیه و تجهیز محل کار، ساخت و بازسازی مسکن در چارچوب مقررات بانک مرکزی ج.ا.ایران، طراحی و ارائه شده است که هم‌وطنان می­‌توانند؛ با مراجعه به هریک از شعب این بانک از شرایط، مزایا و امکانات آن مطلع شده و درصورت نیاز و انطباق با شرایط از آن بهره­‌مند گردند.

علاوه بر موارد فوق که با هدف تأمین نقدینگی خانوارها طراحی و اجرا شده است؛ این بانک به­‌منظور ایجاد و تثبیت اشتغال در زمینه­‌های تولیدی، خدماتی، صنعتی، کشاورزی و بازرگانی نیز طرح­‌هایی را تدوین کرده و در دست اجرا دارد که از آن طریق به صاحبان مشاغل، اشخاص حقیقی و حقوقی تسهیلات خرد، اعطا می‌­گردد.

بانک آینده در اجرای طرح­‌های فوق، در ۸ ماهه سال جاری نسبت به اعطای ۱۰۹۵۰ فقره تسهیلات، به مبلغ  شش هزار میلیارد ریال، اقدام کرده است.

Twitter Google+ Facebook
221 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها