تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

کد خبر : 102193 تاریخ انتشار : 20 شهریور 1402

نخستین کارگاه آموزشی جوان سازی جمعیت در راستای تحکیم و تعالی خانواده برای بانوان همکار سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی برگزار شد.

به گزارش صدای پول  به نقل از روابط عمومی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی،‌ نخستین کارگاه آموزشی جوان سازی جمعیت در راستای تحکیم و تعالی خانواده به استناد قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت مصوب سال ۱۴۰۰ و تکالیف محول شده به دستگاه های اجرایی و اهمیت به بانوان در سطح دستگاه ها در امر فرزند آوری و تسهیلات برنامه ریزی شده به همت اداره کل نوسازی و توسعه سرمایه انسانی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی امروز یکشنبه در دانشگاه الزهرا برگزار شد.

در این کارگاه آموزشی ابعاد سه گانه آمادگی زوجین برای فرزند آوری از جمله روانشناختی،‌ بهداشت و سلامت جسمانی و مهارت فرزند پروری براساس اصول و روش‌های علمی و اسلامی و تکنیک‌های مهارتی و سبک زندگی مطرح و تشریح شد.

بانوان همکار سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی در این کارگاه با حضور اساتید دانشگاهی با نوع سبک زندگی، نقش خانواده، تغذیه سالم،‌ رویکردهای تربیتی،‌ مهارت‌های پرورشی و اهمیت فرزند آوری از دیدگاه اسلام و آموزه‌های قرانی و منویات مقام معظم رهبری آشنا شدند.

Twitter Google+ Facebook
2 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها