تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

یادداشت

کد خبر : 68309 تاریخ انتشار : ۲۶ تیر ۱۴۰۰

مدیر عامل بانک توسعه تعاون نقش و عملکرد سازمان تامین اجتماعی و سازمان بهزیستی را در توانمندسازی اقشار جامعه تبیین نمود.

حجت اله مهدیان مدیر عامل بانک توسعه تعاون ضمن تبریک روز بهزیستی و تامین اجتماعی اظهار داشت: این دو مناسبت یاد آور تدابیر و تلاش های مدیران و کارکنان این دو سازمان در حمایت از اقشار مختلف جامعه است.

🔶️وی افزود: زندگی طولانی و سالم، سطح زندگی مناسب با اشتغال مناسب و دسترسی به دانش مهمترین شاخص های توسعه انسانی جامعه هستند که این دو سازمان بالاترین نقش را در ارتقای توسعه انسانی در اختیار دارند.

🔶️مهدیان حضور بانک توسعه تعاون در کنار این دو دستگاه همکار در مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مایه مباهات دانست و گفت: همکاری و هم افزایی بانک با این دو سازمان تا حد زیادی گره گشای مشکلات مردم شده و بانک توسعه تعاون آمادگی دارد همکاری ها در حوزه اشتغال آفرینی برای اقشار کم درآمد و نیز اشخاص تحت پوشش بهزیستی توسعه دهد.

🔶️مدیر عامل بانک توسعه تعاون خاطر نشان کرد: این بانک طی سفرهای استانی در کنار سازمان تامین اجتماعی و سازمان بهزیستی، به عنوان دستگاه های همکار عهده دار ایجاد امکانات و توسعه خدمات جهت رفع محرومیت ها و ارتقای رفاهیات مناطق گردیده اند و بسیاری از کمبودها در مناطق محروم مرتفع گردیده است.

🔶️وی تصریح نمود: بانک توسعه تعاون در طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری، جریان تخصیص منابع را به گونه ای هدایت نموده تا سهم مهمی از منابع به اشخاص تحت پوشش نهادهای حمایتی اختصاص یابد و مطابق آمار یک پنجم تسهیلات به معرفی شدگان این نهادها من جمله سازمان بهزیستی تعلق گرفته است.

#بانک_توسعه_تعاون #بهزیستی #تامین_اجتماعی #حجت_اله_مهدیان #روز_بهزیستی_و_تامین_اجتماعی #اشتغال_آفرینی #اشتغال_پایدار_روستایی_و_عشایری

آدرس کوتاه شده:https://ttbank.ir/s/mfacpwf

Twitter Google+ Facebook
87 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها