تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

یادداشت

کد خبر : 67005 تاریخ انتشار : ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

🔶مدیر عامل بانک توسعه تعاون از نقش همکاران شعب بانک توسعه تعاون در اجرای برنامه‌های اقتصادی در سطح ملی و استانی خبر داد.

🔶حجت اله مهدیان مدیر عامل بانک توسعه تعاون طی گفتگوهایی تلفنی با روسای شعب و واحدهای اجرایی بانک اظهار داشت: بانک توسعه تعاون با در نظر گرفتن رویکرد توسعه‌ای و فراتر از محاسبات و ارزیابی‌های متعارف مالی، پدید آورنده سطح گسترده‌ای عملیات بانکداری توسعه ای در سطح کشور بوده است.

🔶وی افزود: ارکان سیاست‌گزاری و برنامه‌ریزی در کشور، راهکارها و فرآیندهای متنوعی برای ایجاد اشتغال و فعال‌سازی واحدهای تولیدی در نظر گرفته‌اند و بانک توسعه تعاون به عنوان بانک عامل بسیاری از طرحهای ملی ، وظیفه تامین مالی و نظارت بر حسن اجرا را بر عهده گرفته است.

🔶مهدیان در گفتگوی تلفنی با شمال داودی رییس شعبه مهاباد آذربایجان غربی، عباس رامیار سرپرست شعبه ریگان استان کرمان و محمد شاکری رئیس باجه فاروج استان خراسان شمالی گفت: تسهیلات موضوع بند الف تبصره ۱۸ قانون سنواتی بودجه و ماده ۵۶ قانون الحاق موادی به قانون تنظیم مقررات مالی دولت، طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری و اشتغال پایدار فراگیر از طرح‌هایی بوده است که با حضور و نقش‌آفرینی همکاران در سطح ستاد و شعب، به نحو مناسبی با اقبال و موفقیت مواجه شده است.

🔶وی گفت: نیروهای بانک از نگاه عموم جامعه به عنوان نقش‌آفرینان اقتصادی کشور تلقی می‌گردند و از این رو لازم است همکاران با اجرای بهینه وظایف و مسئولیت‌ها و رعایت اخلاق مشتری مدارانه، حداکثر رضایت مشتریان و مراجعین را حاصل نمایند.

🔶وی در همین زمینه افزود: همکاران در اجرای فعالیت بانکی روزانه و تکریم مشتریان، عملکرد مناسبی داشته اند و لازم است این روند به طور مستمر رو به بهبود باشد.

🔶مدیر عامل بانک توسعه تعاون حرکت در چارچوب برنامه‌های ابلاغی را در استمرار موفقیت بانک و رشد و توسعه فعالیت بانکداری توسعه ای مهم تلقی نمود و گفت: برخورداری از برنامه هدفمند و مشخص نمودن اهداف برای واحدهای اجرایی، تا حد زیادی به روند پیشرفت شعب در فعالیت توسعه ای کمک می کند و واحدهای اجرایی نیز در تعامل با واحدهای ستادی، همفکری لازم برای فراهم سازی ابزارهای مورد نیاز برای تحقق اهداف را داشته باشند.

🔶مهدیان طی این مکالمات تلفنی با روسای شعب، جویای سلامتی همکاران و وضعیت کنونی شعبه گشت و همکاران نیز در خصوص رفع نیازها، کمبودها؛ پیشنهادها و راهکارهایی را مطرح نمودند.

#بانک_توسعه_تعاون #مدیرعامل_بانک_توسعه_تعاون #حجت_اله_مهدیان #ایجاد_اشتغال #تسهیلات #اشتغال_پایدار_روستایی_و_عشایری #رضایت_مشتریان

آدرس کوتاه شده:https://ttbank.ir/s/mfaceKh

Twitter Google+ Facebook
104 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها