تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

یادداشت

کد خبر : 83151 تاریخ انتشار : 22 اردیبهشت 1401

مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری غدیر از تاسیس بزرگترین صندوق جسورانه کشور با نام ارغوان با هدف  سرمایه گذاری برروی استارت آپ های سلامت و استارت آپ های فعال در حوزه خدمات رسانی به جامعه بازنشستگان کشور،خبر داد.
به گزارش خبرنگار صدای پول امیر عباس حسینی مدیرعامل و عضو هیأت مدیره گروه مالی غدیر ادامه داد: این صندوق در راستای فرمایشات مقام معظم له و با عنایت به شعار سال تولید، دانش بنیان و
اشتغال آفرین، به منظور ارائه خدمات مناسب تر به بازنشستگان محترم با بهره گیری از توان شرکت های دانش بنیان واستارت آپ های خلاق فعال در حوزه خدمت رسانی به بازنشستگان ایجاد شده و سهام ممتاز آن در اختیار شرکت های زیرمجموعه صندوق بازنشستگی نیروهای مسلح (ساتا)است.
به گفته حسینی سهامداران این صندوق گروه مالی غدیر، سرمایه گذاری دی، سرمایه گذاری مهرگان و موسسه توانمندسازی نیروهای مسلح است و مدیریت صندوق نیز بر عهده شرکت تأمین سرمایه دماوند خواهد بود.
مدیریت اجرایی و ارتباط با استارت آپ ها نیز از طریق شرکت سرمایه گذاری دی به عنوان بازوی نوآوری شرکت سرمایه گذاری غدیر صورت خواهد پذیرفت.
وی بیان کرد: ۵۰ درصد از سرمایه صندوق توسط صاحبان سهام ممتاز و ۵۰ درصد مابقی از طریق پذیره نویسی در بازار بورس و اوراق بهادار تأمین خواهد شد.
حسینی افزایش روند سالخوردگی و نیاز جامعه بازنشستگی به بهبود کیفیت خدمات و ظرفیت عظیم
موجود در شرکت های دانش بنیان برای حل مشکلات این حوزه را از دلایل اصلی تشکیل این صندوق برشمرد و افزایش شفافیت و امکان سرمایه گذاری توسط سرمایه گذاران خرد را از دلایل پذیره نویسی این صندوق در بازار بورس و اوراق بهادار دانست.

Twitter Google+ Facebook
56 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها