تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

کد خبر : 2735 تاریخ انتشار : 18 آذر 1396

صدای پول:نظام بانکداری جهان به سرعت در حال گسترش دادن خدمات غیرحضوری مبتنی بر اینترنت است. در بسیاری از کشورهای توسعه یافته، تعداد شعب بانک‌ها از انگشتان یک دست تجاوز نمی کند و اصولاً مشتری برای انجام امور بانکی خود از حضور فیزیکی در شعبه بی‌نیاز است.

به گزارش صدای پول به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، در کشور ما نیز این روند با سرعت خوبی در حال طی شدن است، به طوری که این روزها مراجعه حضوری مردم به شعب با چند سال قبل قابل قیاس نیست.

بانک ملی ایران نیز در این زمینه اقدامات بسیار خوبی انجام داده و اکنون به یکی از بانک‌های پیشرو در حوزه خدمات مبتنی بر اینترنت مبدل شده است.

یکی از مهمترین دستاوردهای بانک ملی ایران در این حوزه، سامانه بانکداری اینترنتی بانک با عنوان اختصاری «بام» است. این سامانه در دو بستر موبایل و سایت طراحی و اجرایی شده و روزانه حجم زیادی از عملیات بانکی را انجام می دهد.

کاربر «بام» تقریبا از حضور در شعبه برای انجام هر عملیات بانکی بی‌نیاز است. دریافت صورتحساب، انتقال وجه، شارژ خودکار سیم‌کارت، عملیات کارت به کارت، پرداخت قبض، پرداخت اقساط تسهیلات، خرید شارژ و پرداخت به خیریه‌ها تنها بخشی از خدمات سامانه « بام» است.

ارائه خدمات بانکی بر بستر پیام رسان «بله» توسط بانک ملی ایران نیز در نظام بانکی کشور کاملا منحصر به فرد است. «خرید شارژ»، «پرداخت قبض» و «کارت به کارت» سه خدمت پر مراجعه ای است که در این سامانه در دسترس است.

بانک ملی ایران از دیرباز رویکرد «بانکداری دیجیتالی» داشته و مرتب آنها را به روز می کند. به زودی خدمات تازه ای نیز در این حوزه ارائه خواهد شد که تسهیل بیش از پیش امور مشتریان را در پی خواهد داشت.

Twitter Google+ Facebook
261 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها