تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

کد خبر : 2103 تاریخ انتشار : 11 آذر 1396

صدای پول:حسن سلیمانی عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: بانک صنعت و معدن توانست بخش تولید را  همراهی نماید تا مشکلاتی را که در این بخش وجود دارد مرتفع سازد.

 به گزارش صدای پول به نقل از روابط عمومی بانک صنعت و معدن-نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن با بیان این مطلب افزود: این بانک به عنوان یک بانک تخصصی و خاص با هدف توسعه صنعت و فعالیت های صنعتی و معدنی اقدامات لازم را انجام می دهد و با توجه به توجیهات اقتصادی روز کشور، بر اشتغالزایی و فعالیت های تولیدی تاثیرات مثبتی گذاشته است.
وی افزود: به میزان راه اندازی و رونق واحدهای تولیدی، میزان اشتغال در کشور افزایش یافته و بیکاری به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. به عنوان مثال با حمایت های بانک صنعت و معدن از کارخانه ایران خودرو کرمانشاه که در شهرک صنعتی صحنه قرار دارد میزان اشتغال زایی آن منطقه افزایش مناسبی داشته است.
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه کشور ما از منابع بسیار سرشار خدادادی مانند آب و هوای مناسب، خاک، معدن ، صنایع وابسته به کشاورزی، صنایع دامی ، وجود مناطق نفتی و پتروشیمی برخوردار است با بهره مندی از امکانات این مناطق، می توان بر وابستگی های اقتصادی غلبه کرد و به خودکفایی و استقلال اقتصادی رسید.
نماینده مردم در مجلس دهم در خصوص افزایش سرمایه بانک صنعت و معدن بیان داشت: این بانک نیاز به افزایش سرمایه دارد و با توجه به شرایط موجود صنایع کشور ما در این مسیر قطعا کمک خواهیم کرد.
وی عنوان داشت: در حال حاضر فضای تولید در کشور برای تولیدکنندگانی که منابع موجود را صرف تولید می کنند مناسب است و تدبیر و عقلانیتی که تامین کنندگان منابع مالی در ارائه تسهیلات به تولیدکنندگان اتخاذ می کنند موجب رونق تولید، افزایش کیفی محصولات داخلی و به تبع آن افزایش صادرات می شود.
Twitter Google+ Facebook
238 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها