• امروز : سه شنبه, ۱ خرداد , ۱۴۰۳
  • برابر با : Tuesday - 21 May - 2024

ویژه خبری

اندونزی بازاری بکر برای تولیدات ایرانی/ وضع تخفیفات تعرفه‌ای برای ۲۳۰ کد کالای ایرانی مقرون به صرفه ترین وسیله برای حفظ نظم کمد دیواری! پیام تسلیت مدیر اکتشاف در خصوص شهادت خادم ملت و «شهیدجمهور»، سیدابراهیم رئیسی شهادت، لیاقت مردان خداست و حیف است که این دلاورمردان در بستر به دیدار حق بروند دومین دوره آموزش و توانمندسازی روابط عمومی های اموال تملیکی برگزار شد پیام مدیر عامل شرکت فولاد آلیاژی ایران به مناسبت شهادت رئیس محترم جمهوری اسلامی ایران و هیات همراه پیام تسلیت مهندس بهزاد انصاری مدیرعامل مجتمع پتروشیمی بدر شرق بمناسبت شهادت آیت الله رئیسی برگزاری اولین نمایشگاه گروهی آثار هنری شینبون در ایران پیام تسلیت سرپرست ایکیدو به مناسبت شهادت حضرت آیت ا.. سیّدابراهیم رئیسی پیام تسلیت مدیرعامل شرکت مجتمع فولاد خراسان در پی شهادت رییس‌جمهوری اسلامی ایران و همراهان پیام تسلیت مهندس صانعی مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری در پی شهادت رئیس جمهور مردمی و انقلابی ملت شریف ایران حضرت آیت الله رئیسی و هیئت همراه ایشان پیام تسلیت مدیرعامل ایرانسل به مناسبت شهادت رئیس‌جمهور و همراهان سرپرستی تهران جنوب میزبان مدیرعامل بیمه کوثر برگزاری نمایشگاه الکامپ و تلکام استان مرکزی با حمایت ایرانسل حضور شرکت‌های گروه مالی گردشگری در دومین رویداد جامع معدن و صنایع معدنی در سال گذشته مبلغ ۴۶۵ میلیون یورو از مطالبات ارزی و ۶۱۸ هزار میلیارد ریال از مطالبات ریالی این بانک وصول و به چرخه تسهیلات دهی بازگشت

0

بانک سپه در رشد منابع رتبه نخست استان فارس را کسب کرد

  • کد خبر : 559
  • 14 آبان 1396 - 8:31
بانک سپه در رشد منابع رتبه نخست استان فارس را کسب کرد

صدای پول: مدیر شعب منطقه فارس ضمن اشاره به گزارش اعلام شده از سوی کمیسیون هماهنگی بانکهای استان فارس از ارتقاء دو پله ای جایگاه بانک سپه در بین بانک ها استان خبر داد و تصریح کرد: این بانک طی شش ماهه اول سال جاری در رشد سپرده ها رتبه نخست را بین بانکهای استان […]

صدای پول: مدیر شعب منطقه فارس ضمن اشاره به گزارش اعلام شده از سوی کمیسیون هماهنگی بانکهای استان فارس از ارتقاء دو پله ای جایگاه بانک سپه در بین بانک ها استان خبر داد و تصریح کرد: این بانک طی شش ماهه اول سال جاری در رشد سپرده ها رتبه نخست را بین بانکهای استان به خود اختصاص داد.
به گزارش صدای پول به نقل از بانک سپه ، محمد علی شمشیری با تأکید بر اولویت پرداخت تسهیلات برای کمک به رفع موانع تولید بر اساس سیاستهای دولت اظهار داشت: بانک سپه در استان فارس طی سال ۹۵ و ۹۶ با پرداخت ۹۹۰ میلیارد ریال تسهیلات در قالب رونق تولید نقش مؤثر و بسزایی در توسعه استان و ایجاد اشتغال ایفا کرده است .
* رشد بی سابقه منابع بانک سپه در استان
وی تأکید کرد: منابع بانک سپه در استان فارس از مبلغ ۲۲ هزار میلیارد ریال در آذر ماه ۹۵ به حدود ۳۱ هزار میلیارد ریال تا پایان مهر ماه سالجاری رسیده که این رشد طی ۹ ماه بی سابقه بوده است.
مدیر شعب منطقه فارس رشد ۳۷ درصدی منابع بانک سپه در این استان را نشان از برنامه ریزی و تلاش و مجاهدت کارکنان و کسب رضایت مشتریان در راستای سیاست های کلان بانک سپه دانست.
وی به نامگذاری سالجاری به نام اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال از سوی مقام معظم رهبری اشاره و تصریح کرد : همه کارکنان و تیم مدیریتی بانک سپه در استان فارس تمام تلاش خود را در راستای خدمت رسانی بهینه و مطلوب به فعالان اقتصادی و مشتریان بکار بسته اند و برای کمک به رونق اقتصادی و تحقق اهداف شعار سال همت گماشته اند.
* پرداخت ۶۶۰۴ فقره وام قرض الحسنه ازدواج
وی ضمن اشاره به پرداخت ۶ هزار و ۶۰۴ فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج در استان فارس توسط بانک سپه طی یک سال و نیم اخیر، تصریح کرد: ۲ هزار ۳۱۴ فقره از این تسهیلات در سال ۹۵ و ۴ هزار و ۲۹۰ فقره از ابتدای سال ۹۶ تا کنون پرداخت شده است.
مدیر شعب بانک سپه منطقه فارس جمع مبلغ وام قرض الحسنه ازدواج پرداخت شده این بانک از ابتدای سال ۹۵ تاکنون را ۶۶۷ میلیارد ریال اعلام کرد و تدبیر اولیای بانک سپه از ابتدای مرداد ماه سال جاری را در اجرای طرح ضربتی وام قرض الحسنه ازدواج بسیار راهگشا و به موقع دانست و اظهار امیدواری کرد با ادامه این روند شاهد صف انتظار برای زوج های جوان نباشیم.
* کمک به رفع مشکلات قشر آسیب پذیر 
شمشیری گفت: بانک سپه منطقه فارس در راستای وظایف اجتماعی خود برای کمک به رفع مشکلات قشر آسیب پذیر، بیش از ۱۱۰ فقره تسهیلات قرض الحسنه درمان، رفع احتیاجات ضروری و تحصیلی به مبلغ بیش از ۲ میلیارد ریال به همراه ۲۰۳ فقره تسهیلات خرید مسکن خانواده شهدا ، جانبازان و ایثارگران به مبلغ بیش از ۱۳۳ میلیارد ریال از ابتدای سال ۹۵ تا کنون پرداخت کرده است.
* پرداخت تسهیلات بازسازی بافت فرسوده به ۷۴۱ واحد مسکونی استان
وی فعالیت بانک سپه در استان فارس را برای احیای بافت های فرسوده شهری بسیار اثرگذار و مطلوب ارزیابی کرد و ادامه داد: بانک سپه در بازسازی بیش از ۷۴۱ واحد مسکونی فرسوده شهری با پرداخت مبلغ بیش از ۱۷۹ میلیارد ریال مشارکت کرده و همچنین با پرداخت بیش از ۸۷ میلیارد ریال تسهیلات به روستائیان برای ساخت ۴۶۴ واحد مسکن روستایی سهیم بوده است.
* ساخت دو مدرسه در استان فارس توسط بانک سپه
مدیر شعب منطقه فارس همچنین افزود: بانک سپه اقدام به تأسیس دو مدرسه در استان فارس با نام شهدای بانک سپه کرده و آنها را در اختیار سازمان نوسازی و تجهیز مدارس استان داده است.
* رشد شاخص های بانکداری الکترونیک
شمشیری با اشاره به برنامه ریزی های صورت گرفته در منطقه در جهت افزایش خدمات و تراکنش های بانکداری الکترونیک اعلام کرد: تعداد پایانه های فروشگاهی این بانک در استان از مرز ۲۰ هزار دستگاه گذشت و رشدی نزدیک به ۱۱ درصدی را نسبت به پایان سال داشته است.
وی با اشاره به افزایش رشد ۴۱ درصدی میانگین مانده های پایانه های فروشگاهی از برنامه ریزی و تلاش جهت ارائه خدمات الکترونیک بانک به اصناف و بازاریان خبر داد.
مدیر شعب منطقه فارس همچنین با اشاره به فعال بودن ۱۸۰ دستگاه خودپرداز در استان به منظور خدمت رسانی به آحاد مردم از برنامه ریزی به منظور نصب این دستگاهها در محیط های مختلف تجاری ، اقتصادی و مسکونی خبر داد.
* دریافت تقدیرنامه از کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی 
شمشیری پرداخت مبلغ بیش از ۸۰ میلیارد ریال تسهیلات خوداشتغالی به مدد جویان کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی و دریافت لوح تقدیر از کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی را یکی از افتخارات کارکنان بانک سپه استان فارس برشمرد.
مدیر شعب بانک سپه استان فارس تعداد کارت اعتباری صادر شده این بانک در اعطای تسهیلات خرد به آحاد جامعه از ابتدای دیماه سال ۹۵ تا کنون را ۸ هزار ۳۸۰ فقره به مبلغ ۱۴۵۰ میلیارد ریال عنوان کرد.
وی بیان کرد: شعب بانک سپه استان فارس با استفاده از تبصره ۳۵ قانون بودجه سال ۹۵ با دریافت اصل طلب بانک و بخشودگی سود و کلیه جرائم متعلق به آن از گروه های بدهکار زیر بخش کشاورزی و حوادث غیرمترقبه، کمک شایانی به اقشار زحمت کش کرده است.
* حمایت از شرکتهای فعال استان
مدیر شعب استان فارس ضمن تأکید بر حمایت بانک سپه از طرحهای کلان اقتصادی در راستای همگامی با اهداف اقتصادی دولت، تصریح کرد: بانک سپه با حمایت از پروژه های بزرگ صنعتی استان فارس نظیر؛ پتروشیمی ها و کارخانه های سیمان و همچنین طرحهای مختلف گام های مهمی در جهت توسعه بخش های کشاورزی، صنعت و معدن، مسکن، ساختمان، بازرگانی، خدمات، واردات و صادرات برداشته است.
وی یادآورشد: مدیریت شعب منطقه فارس با انعقاد تفاهم نامه های همکاری با شرکت های دولتی و بزرگ استان خدمات مختلفی را به این دسته از مشتریان ارائه می کند.
* رشد ۴۰ درصدی تسهیلات پرداختی به بخش های مختلف اقتصادی
شمشیری به تسهیلات پرداختی بانک در بخش های مختلف اقتصادی استان فارس اشاره کرد و گفت: مانده تسهیلات اعطایی این بانک در پایان شهریورماه بالغ بر ۹ هزار و ۷۵۱ میلیارد ریال بوده که در مقایسه با پایان سال ۹۴ رشد ۴۰ درصدی را نشان می دهد.
وی ضمن تأکید بر همراهی بانک سپه با سیاست های اقتصادی دولت تدبیر و امید افزود: بیش از ۴۳ درصد از کل تسهیلات اعطایی بانک سپه در استان فارس به تولید در بخش صنعت و معدن و کشاورزی اختصاص یافته است.
* آمادگی بانک سپه برای ارائه خدمات ارزی به فعالان اقتصادی استان
شمشیری با اشاره به رفع تحریم های ظالمانه علیه بانک سپه و فعال شدن شعب و کارگزاریهای خارج از کشور از آمادگی این بانک همچون سالهای قبل از تحریم برای ارائه خدمات ارزی مناسب به مشتریان خبر داد.
وی بیان کرد: طی سال ۹۵ نسبت به سال ۹۴ تعداد گشایش اعتبار اسنادی و حوالجات ارزی بیش از ۲۷۶ درصد رشد داشته که این تعداد گشایش اعتبار اسنادی و حوالجات ارزی از نظر مبلغ حدود ۱۷۵ درصد رشد نشان می دهد.
مدیر شعب منطقه فارس ضمن اشاره به برگزاری کارگاههای آموزشی با حضور مدرسان و کارشناس ادارات بین الملل بانک جهت همکاران شعب در سال جاری اظهار امیدواری با فضای فراهم شده و آمادگی همکاران در سال جاری نیز شاهد رشد و ارتقاء جایگاه بانک در این زمینه باشیم .
* کسب رتبه برتر در رعایت حقوق شهروندی و ستاد اقامه نماز
شمشیری در ادامه افزود: با برنامه ریزی صورت گرفته در راستای فعالیتهای فرهنگی و اجتماعی بانک سپه منطقه فارس عنوان دستگاه برتر را در زمینه عفاف و حجاب و حقوق شهروندی را از طرف استانداری فارس کسب کرد.
وی گفت: در خصوص اقامه نماز نیز در سال گذشته بانک سپه به عنوان دستگاه نمونه معرفی و از دست اندرکاران در این حوزه تقدیر و قدردانی شد.
لینک کوتاه : https://sedayepool.ir/?p=559

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب‌ها