تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

کد خبر : 1103 تاریخ انتشار : 27 آبان 1396

صدای پول:بانک قرض الحسنه مهر ایران در راستای مسئولیت های اجتماعی در حوزه سلامت، بهداشت و درمان و بهبود شاخص های بهداشتی در مناطق زلزله زده غرب کشور، به مشارکت در بازسازی مراکز درمانی استان کرمانشاه اقدام کرد.

به گزارش  صدای پول به نقل از روابط عمومی ، مرتضی اکبری مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران با اعلام این خبر گفت: مراکز درمانی و خانه‌ های بهداشت نخستین واحد ارائه خدمت در نظام شبکه‌ های بهداشتی – درمانی کشور به شمار می ‌روند و نقش مهمی در پیشگیری از بیماری‌ ها و صیانت از سلامت مردم را به عهده دارند.

وی افزود: با توجه به اینکه متاسفانه در زلزله اخیر استان کرمانشاه بیمارستان های شهرستان های سرپل ذهاب و اسلام آباد غرب و همچنین مراکز بهداشت تخریب شده و این امر مشکلات بهداشتی عدیده ای را برای مردم منطقه به ویژه آسیب دیدگان به وجود می آورد، بانک قرض الحسنه مهر ایران در ساخت خانه بهداشت در مناطق زلزله زده مشارکت می کند.

مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران بیان داشت: مشارکت در ساخت خانه بهداشت بر اساس نیاز سنجی و هماهنگی با مسئولان استانی و مراکز ذیربط انجام می شود.

شایان ذکر است، مراکز بهداشت و درمان به عنوان نبض سلامتی در جامعه به شمار می آیند و نظام های سلامت، مسئولیت حیاتی و مداومی نسبت به تمامی افراد در دوره زندگی شان دارند.

Twitter Google+ Facebook
313 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها