دکتر آیت‌اله ابراهیمی مدیرعامل بانک سپه از بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ (الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک) بازدید کرد.

به گزارش صدای پول   به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی بانک سپه، دکتر ابراهیمی مدیرعامل بانک سپه به همراه جمعی از مدیران ارشد بانک، صبح امروز با حضور در نمایشگاه الکامپ ضمن بازدید از بخش‌های مختلف این نمایشگاه در غرفه گروه فناوری اطلاعات بهپویان هوشمند امید (وابسته به بانک سپه) حضور یافت و در دیدار با مدیران این هلدینگ فناوری اطلاعات در جریان آخرین محصولات فناورانه، جدیدترین خدمات و دستاوردهای این شرکت در عرصه تجارت الکترونیک قرار گرفت.

بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ از نهم تا دوازدهم تیرماه با حضور ۵۰۰ شرکت داخلی و خارجی و نمایندگانی از کشورهای فرانسه، روسیه، آلمان، ژاپن، ترکیه، چین و کره جنوبی در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران با شعار «همه با هم برای اقتصاد دیجیتال» در حال برگزاری می‌باشد.

این نمایشگاه بزرگ‌ترین رویداد حوزه فناوری و تجارت الکترونیک در ایران است که هر ساله با حضور تعداد زیادی از کسب‌ وکارهای کوچک و بزرگ با هدف توسعه اقتصاد دیجیتال برگزار می‌شود و محلی برای تجمع فعالان عرصه فناوری و علاقه‌مندان به تکنولوژی به شمار می‌رود.