تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

کد خبر : 2892 تاریخ انتشار : 19 آذر 1396

صدای پول: دکتر مسعود شریفات عضو هیات مدیره بانک کشاورزی درسفر به استان خوزستان از مدیریت شعب بانک در این استان بازدید و طی نشستی با کارکنان این مدیریت دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش  صدای پول به نقل از روابط عمومی بانک کشاورزی، دکتر شریفات در نشست با کارکنان مدیریت شعب بانک در خوزستان، ضمن برشمردن افتخارات بانک کشاورزی در دولت تدبیر و امید، با اعلام و مقایسه شاخص های عملکردی بانک، رشد کلیه شاخص ها در دولت یازدهم و دوازدهم را نسبت به گذشته بسیار چشمگیر ارزیابی کرد.

این گزارش می افزاید: دکتر شریفات برگزاری موفقیت آمیز مجمع عمومی سالانه بانک کشاورزی و تایید صورت های مالی این بانک را مهر تاییدی بر تلاش و خدمت رسانی صادقانه، سلامت سازمانی و عملکردی بانک و اثرگذاری مثبت اقدامات در راستای توسعه اقتصادی کشور و اشتعالزایی دانست.

وی در خاتمه با تاکید بر هم افزایی برای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و سیاست های اقتصادی دولت تدبیر و امید ، تلاش بیشتر کارکنان برای پیشبرد اهداف بانک کشاورزی را خواستار شد.

شایان ذکر است بازدید از شرکت کشت و صنعت کارون و دیدار و گفت و گو با مدیران این شرکت، از دیگر برنامه های عضو هیات مدیره بانک کشاورزی در سفر به استان خوزستان بود.

Twitter Google+ Facebook
234 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها