تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

کد خبر : 2189 تاریخ انتشار : 11 آذر 1396

به گزارش  صدای پول به نقل از روابط عمومی مدیریت شعب بانک کشاورزی استان بوشهر، مراسم افتتاح صید محصول پروژه پرورش ماهی در قفس آرام صید صبح پنج شنبه ۹ آذر با حضورمعاون استاندار ،رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان ،رئیس اداره کل شیلات، مدیرعامل بانک کشاورزی و تعدادی از مسئولان استانی در محل طرح پرورش ماهی در قفس آرام صید برگزار شد.َ

بر اساس این گزارش طرح پرورش ماهی در قفس آرام صید بوشهر روز ۲۷ تیر سال جاری با حضور معاون وزیر  جهاد کشاورزی و رئیس سازمان شیلات ایران با ظرفیت تولید ۲۵ میلیون قطعه بچه ماهی و ۶۰۰۰ تن ماهی در سال با سرمایه گذاری  ۹۶۶ میلیارد ریال به بهره برداری رسید . این طرح با عاملیت بانک کشاورزی و از محل منابع  صندوق توسعه ملی با پرداخت تسهیلاتی به مبلغ ۶۶۵ میلیارد ریال، زمینه اشتغال ۱۸۶ نفر را فراهم کرده است .

بر اساس این گزارش، دکتر شهید زاده در سفر دوروزه خود به  استان بوشهر از کشتارگاه صنعتی بوشهر مرغ ،شرکت فراورده های دریایی دریازاد و کشتی در حال ساخت صیادی نوریان صید بوشهر بازدید کرد .

وی همچنین از پروژه ساختمان در حال ساخت مدیریت استان بازدید و با کارکنان شعب خلیج فارس و آبپخش بوشهر دیدار و گفت وگو کرد .

شایان ذکر است روح الله خدارحمی عضو هیات مدیره بانک کشاورزی در این سفر دکتر شهیدزاده را همراهی می کرد.

Twitter Google+ Facebook
268 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها