تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

یادداشت

کد خبر : 1586 تاریخ انتشار : 4 آذر 1396

صدای پول: روابط عمومی بیمه معلم لوح برتر سیزدهمین دوره سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی و چهاردهمین دوره سمپوزیوم بین المللی برترین های روابط عمومی ایران در رشته های مدیریت راهبردی و اطلاع رسانی را از آن خود کرد.

به گزارش صدای پول به نقل از روابط عمومی بیمه معلم -با انتخاب هیئت داوران چهاردهمین دوره سمپوزیوم بین المللی برترین های روابط عمومی ایران  توانست دو لوح سپاس در رشته های مدیریت راهبردی و اطلاع رسانی را به دلیل رعایت استاندارد های حرفه ای؛داشتن خلاقیت در کار و داشتن کیفیت و کمیت مناسب فعالیت ها دریافت نماید.

سمپوزیوم بین‌المللی روابط عمومی که از سال ۱۳۸۵ هر سال با یک موضوع خاص و جدید، در پی توسعه ادبیات نظری و مهارت‌های عملی در حوزه روابط عمومی است، امسال چهاردهمین  دوره خود را تجربه کرد، همایشی علمی که یازده گام موفق را پشت سر گذاشته و علاوه بر همراهان وفادار، سالانه مشتاقان جدیدی را به خانواده سمپوزیوم اضافه می‌کند.

گرچه روابط_عمومی مدرن در جهان ۱۱۰ سال و در ایران اسلامی، حدود ۶۵ سال قدمت دارد، لیکن هنوز عظمت، اعجاز و ظرفیت‌های آن، کمتر شناسایی‌شده و روزبه‌روز از اهمیت و اثربخشی آن، رونمایی شده است و وقوف بیشتری بر نقش هنر هشتم در پیشبرد امور و کامیابی و موفقیت در همه عرصه‌ها پیدا می‌شود و سمپوزیوم نیز طی سال‌های اخیر در این مسیر گام برداشته است.

برگزاری چهارده دوره سمپوزیوم، مبین قوام و دوام این رویداد بوده و خود، حاکی از اقبال جامعه روابط عمومی به این رویداد است؛ بر این اساس در گام چهاردهم ، با رویکرد ویژه کاربردی بودن مباحث، طراحی کمپین‌ها و برنامه‌های پیکار ارتباطی در دو حوزه مهم اطلاع‌رسانی و تبلیغاتی در دستور قرار گرفته شد  تا دست‌اندرکاران روابط عمومی را در این زمینه توانمند سازد.

Twitter Google+ Facebook
343 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها