تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

یادداشت

کد خبر : 58091 تاریخ انتشار : ۲ آذر ۱۳۹۹

 

رئیس کمیته امداد رودهن از اهداء هشت دستگاه تبلت به دانش آموزان تحت حمایت این نهاد توسط یکی از حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین خبر داد.
به گزارش صدای پول از  پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،علی عزیزی با بیان اینکه هم اکنون ۱۰۰ دانش آموز تحت حمایت این نهاد در اداره کمیته امداد رودهن هستند،گفت: در مرحله اول پرداخت کمک هزینه تحصیلی، هشت میلیون تومان کمک هزینه برای ۲۵ دانش آموز تحت حمایت پرداخت شده است و با تأمین اعتبار به زودی برای سایر دانش آموزان نیز کمک هزینه تحصیلی واریز می شود.

وی به اجرای طرح مدارس همدل اشاره کرد و افزود: ۱۳ دانش آموز با معدل بالای ۱۷ در قالب این طرح با همکاری آموزش و پرورش برای تحصیل رایگان در مدارس غیرانتفاعی و هیأت امنایی ثبت نام کرده اند.

عزیزی با بیان اینکه هشت تبلت به دانش آموزان تحت حمایت اهداء شده است، افزود: این اقدام با همکاری یکی ازحامیان طرح اکرام ایتام و محسنین که از سال ۱۳۹۸ با حمایت از هفت فرزند یتیم و دو فرزند محسنین با این نهاد همکاری خود را آغاز کرده است،انجام شد.

رئیس کمیته امداد رودهن ادامه داد: هم اکنون ۱۲ دانش آموز نیز نیازمند به تبلت هستند که امیدوارم بتوانیم با کمک خیران برای این تعداد دانش آموز نیز تبلت مورد نیاز را تهیه و شادی را به این دانش آموزان هدیه دهیم.

وی یادآور شد: ۸۶ بسته لوازم التحریر نیز تاکنون میان دانش آموزان تحت حمایت توزیع شده است.

Twitter Google+ Facebook
104 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها