تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

کد خبر : 103252 تاریخ انتشار : 11 مهر 1402

انتشارات بورس همزمان با هفته جهانی سرمایه‌گذار ۱۲۰ عنوان کتاب الکترونیک و ۳ عنوان کتاب صوتی را که بخشی از فرآیند تولید آن از یک سال گذشته آغاز شده بود با تخفیف ویژه در اختیار مخاطبان بازار سرمایه قرار داد.

به گزارش پایگاه خبری صدای پول، همزمان با هفته جهانی سرمایه‌گذار که سالانه ۲ تا ۸ اکتبر (۱۰ تا ۱۶ مهر) با نظارت آیسکو (سازمان بین‌المللی کمیسیون‌هایاوراق بهادار) در شش قاره جهان برگزار می‌شود، انتشارات بورس برای فعالان بازار سرمایه و علاقه‌مندان به حوزه سواد مالی، امتیازات ویژه‌ای را در نظر گرفته است.

رسیدن کتاب‌های الکترونیک منتشر شده به ۱۲۰ عنوان، اولین بخش از این اقدام است؛ همچنین سه عنوان کتاب صوتی جدید نیز در هفته جهانی سرمایه‌گذار در دسترس عموم علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

«خودآموز بورس»، «بورس آموز» و «سرمایه‌گذار احساساتی» سه مجموعه پرطرفداری هستند که توسط انتشارات بورس به اثری صوتی تبدیل شده و قرار است با تخفیف ۵۰ تا ۹۰ درصدی از طریق سکوی طاقچه، انتشار پیدا کند.

علاوه بر سه کتاب صوتی، تمام کتاب‌های الکترونیک منتشر شده توسط انتشارات بورس با تخفیف ۳۰ درصدی به علاقه‌مندان عرضه خواهد شد. تخفیف ویژه‌تری نیز برای هر روز هفته جهانی سرمایه‌گذار در نظر گرفته شده است که کتاب الکترونیک مورد نظر در همان روز با تخفیف ۶۰درصدی قابل خرید خواهد بود.

کتاب‌های «اشتیاق غیرعقلانی»، «بیولوژی سرمایه‌گذار»، «الفبای بورس»، «سواد مالی برای همه»، «۱۰۱ استراتژی تکنیکال»، «تاریخ بازار سرمایه» و «سواد مالی در عصر دیجیتال» هفت کتاب الکترونیکی هستند که در هفته جهانی سرمایه‌گذار با تخفیف ویژه و ۶۰ درصدی عرضه می‌شوند.

همچنین کتاب «آموزش سواد مالی برای کودکان» و همه کتابهای حوزهکودک و نوجوان انتشارات بورس، در روز جهانی کودک (۱۶ مهر ماه) شامل تخفیف ۶۰ درصدی خواهند بود.

مخاطبان می‌توانند با مراجعه به سکوی طاقچه به نشانی taaghche.comکتاب‌های جدید در حوزه بازار سرمایه و سواد مالی را به صورت الکترونیک تهیه و مطالعه کنند.

Twitter Google+ Facebook
8 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها