تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

یادداشت

کد خبر : 68312 تاریخ انتشار : ۲۶ تیر ۱۴۰۰

 

 

در سفر کاری دکتر رضا مصطفوی مدیرعامل و عضو هیأت مدیره بیمه میهن به مشهد مقدس، تفاهم نامه بیمه های آتش سوزی منازل مسکونی روستائیان با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی منعقد شد.

به گزارش  صدای پول از روابط عمومی بیمه میهن، این تفاهم نامه در دیدار و گفتگوی دکتر مصطفوی مدیرعامل بیمه میهن با مهندس موسوی نیا مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضویی منعقد شد.
مدیرعامل بیمه میهن در جریان این دیدار که مدیر بیمه های اموال و مدیر شعبه مشهد این شرکت و نیز معاونان پشتیبانی، اداری و بازسازی روستایی بنیاد مسکن خراسان رضوی حضور داشتند، با اشاره به همکاریهای راهبردی بیمه میهن با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، از تداوم همکاریهای دوجانبه با بنیاد استقبال و ابراز امیدواری کرد که ارتقای کیفی خدمات بیمه میهن به این نهاد انقلابی، رضایت بیش از پیش بیمه گذاران و مسئولان بنیاد مسکن را به دنبال داشته باشد.
مدیر کل بنیاد مسکن خراسان رضوی نیز از همکاریها و تعاملات بیمه میهن با بنیاد مسکن و ارائه خدمات مطلوب به بیمه گذاران و این نهاد مردمی قدردانی و بر ادامه تعاملات و توسعه همکاریهای فیمابین تأکید کرد.
در این جلسه همچنین در خصوص بیمه های درمان تکمیلی، مسئولیت، مهندسی و همچنین محصولات جدید و قابل ارائه بحث و تبادل نظر شد.

Twitter Google+ Facebook
117 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها