تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

یادداشت

کد خبر : 105710 تاریخ انتشار : 14 آذر 1402

مدیر عامل شرکت تولید نیروی برق تهران از کاهش ضریب خروج اضطراری واحدهای نیروگاهی زیرمجموعه این شرکت از ابتدای سال تا کنون خبر داد.

به گزارش  صدای پول از روابط ‌عمومی شرکت تولید نیروی برق تهران، یعقوب روحی ضمن بیان این خبر افزود؛ با مقایسه عملکرد دو سال متوالی نیروگاه‌های تولید برق تهران در سالهای ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ شاهد کاهش چشمگیر شاخص ضریب خروج اضطراری بوده ایم، که این فرآیند نشان دهنده پایداری تولید برق در نیروگاه‌های تولید برق تهران می باشد.

وی اضافه کرد، بهره‌برداری بهینه از تجهیزات موجود، پس از اتمام تعمیرات به موقع واحدهای نیروگاهی تولید برق تهران باعث شد که تابستان امسال ضریب خروج اضطراری، کاهش یافته و همچنین آمادگی واحدها افزایش یابد.

روحی افزود، نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه، نقش بسیار مهمی در تولید انرژی نیروگاه ایفاد می کند، از این رو انجام به موقع تعمیرات امری الزامی است تا واحدهای تولید بتوانند با آمادگی کامل برای تأمین برق در زمان اوج مصرف در مدار تولید قرار گیرند.

روحی با بیان اینکه نیروگاه های تولید برق تهران با تلاش شبانه روزی پرسنل آن، نقش مهمی در تولید انرژی و پایداری شبکه برق کشور دارند، موفق شدند تا کمترین میزان محدودیت در تولید برق را داشته باشند.

📣 آخرین اخبار شرکت تولید نیروی برق تهران را در پیام رسان ایتا دنبال کنید

@powerTehran

Twitter Google+ Facebook
14 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها