تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

یادداشت

کد خبر : 1455 تاریخ انتشار : 3 آذر 1396

صدای پول:سقف مجاز انتقال وجه کارت به کارت از طریق خودپردازها، درگاه های اینترنتی و کارتخوان شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در صورت اعلام تمایل مشتریان به پانصد میلیون ریال افزایش یافت.

به گزارش صدای پول به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، این بانک در راستای توسعه خدمات بانکداری مدرن، افزایش رفاه حال مشتریان و جلوگیری از کلاهبرداری های احتمالی برخی سودجویان از اختلاف میان محدودیت تراکنش انتقال وجه بین بانکی (شتابی) و درون بانکی (غیرشتابی)، سقف انتقال وجه کارت به کارت را تا سقف پانصد میلیون ریال افزایش داد.

بر این اساس، سقف انتقال وجه غیر شتابی بانک ها و مؤسسات عضو مرکز شتاب برای هر فقره کارت مغناطیسی همانند تراکنش های انتقال وجه شتابی مبلغ سی میلیون ریال در روز تعیین می شود.

همچنین، انجام هرگونه عملیات انتقال وجه درون بانکی بیش از مبلغ سی میلیون ریال در روز و حداکثر تا سقف پانصد میلیون ریال منوط به درخواست دارنده کارت است و انتقال وجه مبالغ بیش از سی میلیون ریال صرفاً برای کارت هایی ممکن است که درخواست مشتری به بانک ارسال شده باشد.

شایان ذکر است، مشتریان بانک قرض الحسنه مهر ایران در صورت تمایل به امکان انجام انتقال وجه کارت به کارت درون بانکی تا سقف پانصد میلیون ریال، می توانند عدد ۱ را تا تاریخ ۲۰ آذرماه سال جاری به شماره ۳۰۰۰۸۵۲۸۰۰ پیامک کنند.

Twitter Google+ Facebook
297 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها