تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

کد خبر : 1299 تاریخ انتشار : 30 آبان 1396

صدای پول:بانک آینده با صدور اطلاعیه شماره ۷، اعلام کرد: این بانک منتظر دریافت ابلاغیه جدید درباره تعیین تکلیف سپرده‌های بالای ۳ میلیون تومان تعاونی اعتباری افضل توس است.

 به گزارش صدای پول به نقل از روابط عمومی بانک آینده، در این اطلاعیه آمده است: پیرو اطلاعیه‌های قبلی این بانک درباره ابلاغ بانک محترم مرکزی ج. ا. ایران و مصوبه شورای محترم پول و اعتبار برای واگذاری مدیریت دارایی‌ها و بدهی‌های تعاونی اعتبار افضل توس (درحال تصفیه) به بانک آینده؛ بدین‌ وسیله، به‌اطلاع سپرده‌گذاران محترم تعاونی پیش‌گفته می‌رساند که پیگیری‎های لازم برای تعیین تکلیف سپرده‎های شما عزیزان، از مراجع محترم ذیصلاح به ‎عمل آمده و همانگونه که معاون محترم رییس جمهور و عضو کمیته پی‏گیری تعیین شده توسط سران محترم سه قوه، در مصاحبه روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۶.۰۸.۲۴، اعلام کردند؛ تصمیم‎ کاملی در مورد سه تعاونی از جمله تعاونی اعتباری افضل توس گرفته شده و نتایج به این بانک ابلاغ خواهد شد.

بدیهی‌است؛ به محض دریافت ابلاغیه کمیته مذکور، برنامه زمان‌بندی برای انتقال سپرده ‏های سپرده‌گذاران محترم دارای مانده سپرده با مبلغ بیش از سی‎ میلیون ریال، به حساب‎های متناظر در بانک آینده، اعلام خواهد شد.

از سپرده‌گذاران محترم تعاونی اعتبار افضل توس (در حال تصفیه)، تقاضا دارد؛ صرفاً به اطلاعیه‎های اعلام‎ شده در تارگاه رسمی بانک آینده در این خصوص، توجه فرمایند.

Twitter Google+ Facebook
273 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها