تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

کد خبر : 67 تاریخ انتشار : 1 آبان 1396

رئیس سرپرستی منطقه ۲ بانک شهر از ارایه کاملترین و به روزترین خدمات بانکی به بازدیدکنندگان از بزرگترین رویداد فرهنگی شمالغرب کشور خبر داد.

به گزارش ایبِنا و به نقل از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر ، صفر صلاحلو با اشاره به برگزاری نمایشگاه کتاب تبریز ،گفت: آمادگی کامل جهت حضور در دومین نمایشگاه بزرگ کتاب کشور که به عنوان اصلی ترین و بزرگترین رویداد فرهنگی شمالغرب کشور محسوب می شود را داریم.

وی افزود:با تدابیر اتخاذ شده بانک شهر امسال با ۱۶ باجه جهت فروش بن کارت‌های تخفیف خرید کتاب در این نمایشگاه حاضر خواهد شد. همچنین تعداد ۳ دستگاه خودپرداز در طول دوران برگزاری نمایشگاه در سالن های مختلف مستقر خواهند بود.

صلاحلو تاکید کرد: براساس برنامه ریزی‌های صورت گرفته بیش از ۲۸ هزار فقره بن کارت به صورت آنلاین و آفلاین با ۲۰ درصد تخفیف در اختیار بازدیدکنندگان قرار خواهد گرفت.

رئیس سرپرستی منطقه ۲ بانک شهر  با اشاره به اینکه نمایشگاه کتاب تبریز از نظر حضور ناشران، وسعت و تعداد بازدیدکنندگان به عنوان دومین نمایشگاه بزرگ کتاب کشور محسوب می شود، افزود:براساس آمارهای اعلام شده از سوی  اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان شرقی در دوران متعدد برگزاری این نمایشگاه کتاب تعداد بازدیدکنندگان بیش از  یک میلیون نفر بوده است.

صلاحلو اعلام کرد :نمایشگاه کتاب تبریز با حضور ناشران داخلی و خارجی از ۲ الی ۷ آبان ماه  میزبان علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی خواهد بود.

Twitter Google+ Facebook
639 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها