تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

کد خبر : 1248 تاریخ انتشار : 30 آبان 1396

صدای پول: مدیرعامل بانک قوامین با اشاره به برقراری ثبات در عملکرد نظام بانکی پس از کاهش نرخ سود سپرده‌ها، بیان داشت: بانک‌ها شرایط بهتری برای تنظیم منابع و مصارف خود به دست آورده‌اند.

 به گزارش صدای پول به نقل از ایبنا غلامحسن تقی نتاج ، با اشاره به عملکرد ۶ ماهه بانک قوامین و با بیان اینکه روند رشد عملکرد این بانک در سال جاری نیز مانند سال گذشته ادامه داشته است، گفت: در عین حال، ثبات بیشتر و بهتری نیز در منابع و مصارف داشتیم.

مدیرعامل بانک قوامین به ابلاغیه یازدهم شهریورماه سال جاری بانک مرکزی در زمینه کاهش نرخ سود سپرده های بانکی اشاره کرد و اظهارداشت: بیشتر بانک ها تابع این بخشنامه بودند و از اینرو در دو ماه گذشته، شاهد ثبات مناسبی در عملکرد نظام بانکی کشور هستیم.

وی تصریح کرد: ادامه این روند می تواند نویدبخش روزهای بهتری برای نظام بانکی باشد و به دلیل اینکه بانک ها می توانند در منابع خود برنامه ریزی بهتری داشته باشند، می توانند مصارف را نیز متناسب با آن تنظیم کنند.

نتاج ادامه داد: بانک قوامین با همکاری ۸۰۰۰ نفر از کارکنان خود در ۸۰ نقطه عملیاتی کشور توانسته سهم خود را از منابع حفظ کند. وی خاطرنشان کرد: هر چند ما در بانک قوامین رشد بسیار بالایی را نسبت به سال گذشته نداشتیم، ولی رشد طبیعی بانک حفظ شده است.

Twitter Google+ Facebook
286 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها