تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

کد خبر : 85619 تاریخ انتشار : 7 تیر 1401

«دستورالعمل جامع ارائه خدمات به شرکت های دانش بنیان» توسط بانک ملی ایران به شعب سراسر کشور ابلاغ شد.

به گزارش صدای پول ، بانک ملی ایران در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری درباره حمایت از شرکت های دانش بنیان به عنوان یک راهبرد اصلی برای پیشرفت و توسعه اقتصادی کشور، اقدام به تدوین «دستور العمل ارائه خدمات به شرکت های دانش بنیان» با هدف تسریع و تسهیل در فرایند ارائه خدمات مالی و اعتباری به این شرکت ها کرده است.

در این شیوه نامه ساز و کارهای مراجعه شرکت های دانش بنیان به شعب بانک ملی ایران با معرفی نامه های صادره توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی یا مراجعه مستقیم این شرکت ها به شعب و فرایند و نحوه ارائه خدمت به آنها، تشریح شده است.

بر اساس دستور العمل ابلاغی به شعب سراسر کشور، به منظور تسهیل و تسریع در انجام امور مرتبط با شرکت‌های دانش‌بنیان، یک بسته اعتباری با شرایط و حدود و اختیارات ویژه نیز در نظر گرفته شد.
در این دستور العمل همچنین ساز و کار اجرایی دریافت درخواست از شرکت های دانش بنیان متقاضی استفاده از تسهیلات و خدمات و نحوه ارزیابی و سنجش آنها تعیین شده است.

گفتنی است تدوین ساز و کارهای اجرایی ارائه خدمات به شرکت های دانش بنیان به دلیل دارایی آینده محور این شرکت ها که نیاز به ارزیابی ویژه و متفاوت از سایر شرکت ها و متقاضیان دارد، برای نخستین بار در کشور توسط بانک ملی ایران صورت گرفته است.

Twitter Google+ Facebook
112 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها