تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

یادداشت

کد خبر : 1010 تاریخ انتشار : 23 آبان 1396

صدای پول: بانک شهر در یک اقدام تحسین‌برانگیز علاوه بر ارسال کمک‌های مورد نیاز زلزله‌زدگان، تمام هزینه تهیه سالنامه و تقویم‌های پایان سال خود را برای ساخت و بازسازی مدارس استان کرمانشاه که در زلزله دیشب تخریب شده اختصاص داد.

به گزارش صدای پول، مدیران بانک شهر تصمیمات قابل ستایشی برای کمک به مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه اتخاذ کرده‌اند و جزو نهادهای خصوصی پیشرو در کمک‌رسانی به کرمانشاه بودند.

پورزرندی مدیرعامل بانک شهر در مذاکره تلفنی با استاندار کرمانشاه از ارسال کمک‌های این بانک به مناطق زلزله زده غرب کشور خبر داد.

همچنین بانک شهر بودجه تهیه سالنامه و تقویم‌های پایان سال بانک شهر به ساخت مدارس تخریب شده استان کرمانشاه در زلزله اخیر اختصاص یابد.

به گزارش بانک مردم، همچنین به زودی آب، پتو و مواد خوراکی خشک و کنسرو و سایر ملزومات مورد نیاز هموطنان فاجعه دیده در مناطق زلزله زده از محل اختصاص یک روز حقوق کارکنان بانک شهر تهیه و به مناطق زلزله‌زده ارسال خواهد شد.

اقدامات بانک شهر نشان می‌دهد بانک‌های کشور می‌توانند نقشی فراتر از بانکداری ایفا کنند.

قابل ذکر است که در برخی گروه های تلگرامی عکس امداد رسانی بانک شهر به زلزله زدگان کرمانشاه که به صورت تزیینی انتشار یافته،به عنوان اقدام ساختگی معرفی شده است.این در حالی است که توضیحات روابط عمومی بانک شهر موید تزیینی بودن عکس است.

جا دارد در شرایط موجود که امدادرسانی و ایجاد فضای دلگرمی بین هموطنان بیش از پیش ضرورت دارد از انتشار چنین مطالب کذبی خودداری شود.

Twitter Google+ Facebook
136 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها