تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

یادداشت

کد خبر : 2091 تاریخ انتشار : 10 آذر 1396

​صدای پول: بانک صادرات ایران در راستای عمل به اهداف برنامه های اقتصاد مقاومتی، رونق تولید ، اشتغالزایی و توجه به مناطق کمتر توسعه یافته، طی شش ماه اول سال ٩۶ دراستان کرمانشاه، علاوه بر پرداخت ١۶٧ فقره وام قرض الحسنه مسکن روستایی و اعطای ٢٧۶ فقره تسهیلات مسکن اقشار ویژه، با تسهیلاتی بالغ بر٧٠٠ میلیارد ریال زمینه اشتغال مستقیم بیش از ١٧٠٠ نفر را فراهم کرد.

به گزارش  صدای پول به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک در نیمه نخست سال ٩۶ با تخصیص ٧٠۴ میلیارد و ۶١٣ میلیون ریال تسهیلات به بنگاه های کوچک و متوسط، معرفی شدگان کمیته حضرت امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی در شهرهای استان کرمانشاه در مجموع موجب اشتغال مستقیم ١٧٠۵ نفر شد.

علاوه براین، بانک صادرات ایران در این استان طی مدت مذکور، با پرداخت ١۶٧ فقره وام قرض الحسنه مسکن روستایی به ارزش بیش از  ٢٩ میلیارد ریال و پرداخت ٢٧۶ فقره وام مسکن اقشار ویژه (خانواده های محترم شهدا،جانبازان و ایثار گران) بالغ بر ١٧۴ میلیارد ریال ، نقش تاثیر گذاری در بهبود شرایط معیشتی مناطق کمتر توسعه یافته این استان ایفا کرده است.

همچنین طی مدت مذکور ١٠٢٢ نفر از متقاضیان در استان کرمانشاه از ١٠٧ میلیارد ریال وام قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه مربوطه برخودار شده اند.

گفتنی است، طی سال ٩۵ و ۶ ماه ابتدایی سال ٩۶ بانک صادرات ایران در شهر ها و روستا های  سر پل ذهاب و گیلان غرب، ١۶۶ مورد تسهیلات مسکن اقشار ویژه (خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران ) به ارزش بالغ بر ٨٣ میلیارد ریال پرداخت کرده است. همچنین طی این مدت در روستای های همین منطقه ٢٢ مورد وام مسکن روستایی به میزان ٢۵٠٠ میلیون ریال اعطا شده است.

بنا بر همین گزارش، تا پایان شهریور ماه سال ٩۶ بیش از ١٢ درصد مانده سپرده های شبکه بانکی کشور در استان کرمانشاه با رقمی بالغ بر ١۶ هزار و ٣٨٢ میلیارد ریال متعلق به استان کرمانشاه بوده است. همچنین این بانک با ثبت مانده تسهیلات (جاری و غیرجاری) بیش از ١۴ هزار و ٨۵۵ میلیارد ریال در این مدت، پرداخت بیش از ١۴ درصد تسهیلات کل نظام بانکی کشور را در این استان بر عهده داشته است.

Twitter Google+ Facebook
277 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها