تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

کد خبر : 102763 تاریخ انتشار : 4 مهر 1402

 

پویش تامین مالی جمعی شرکت صنعت تجارت پردیس آذربایجان با هدف تولید و فروش انواع  میلگرد از بستر سکوی تامین مالی جمعی آی بی کراد آغاز شد .

به گزارش  صدای پول  به نقل از مدیریت ارتباطات و رسانه تامین سرمایه تمدن ، سرمایه مورد نیاز این طرح ۲۵۰میلیارد ریال ودوره سرمایه گذاری ۱۲ماه که اصل سرمایه در انتهای دوره سرمایه گذاری پرداخت خواهد شد .حداقل سرمایه گذاری در این طرح ۱۰میلیون تومان و حداکثر ۱٫۲۵میلیارد تومان تعیین شده است. دوره جمع آوری وجوه سرمایه گذاری ۱۴روز می باشد.

نرخ سود مشارکت در این طرح  ۲۹درصد سالیانه می باشد که به صورت ماهیانه به سرمایه گذاران پرداخت خواهد شد. همچنین تضامین این طرح ، ضمانت‌نامه تعهد پرداخت برابر اصل وفرع و چک‌های ضمانت برابر اصل و فرع مبلغ تامین می باشد.

شرکت صنعت تجارت پردیس آذربایجان با تولید سالیانه ۳۰۰ هزار تن شمش فولاد و ۷۰۰ هزار تن میلگرد با گریدها و سایزهای مختلف نقش مهمی در توسعه صنعت فولاد کشور ایفا می‌کند و با تولید محصولات با کیفیت مطابق با استانداردهای ملی و بین‌المللی به دنبال افزایش حضور خود در بازارهای جهانی و توسعه صادرات غیر نفتی استان و کشور است.

شرکت صنعت تجارت پردیس آذربایجان در سال‌های ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ به ترتیب درآمدی حدوداً ۶۲۹ میلیارد تومان و ۲,۴۶۴ میلیارد تومان را رقم زده است که رشد قابل توجهی را در فروش نشان می‌دهد.

سرمایه گذاران برای مشارکت در این طرح و دریافت اطلاعات بیشتر به سامانه آی بی کراد و یا شعب سوپر مارکت های مالی شرکت تامین سرمایه تمدن مراجعه نمایند.

Twitter Google+ Facebook
7 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها