تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

یادداشت

کد خبر : 88982 تاریخ انتشار : 4 مهر 1401

 

با همراهی مدیران بانک ملی ایران و پلیس راهور و همزمان با شروع سال تحصیلی جدید، زنگ مهر دانش در مدرسه شهید کاظم موسوی استان تهران نواخته شد.
به گزارش  صدای پول به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، مهدی سوهانیان رییس اداره کل روابط عمومی بانک در مراسم امروز که با مشارکت کانون جوانه های بانک ملی ایران و پلیس راهور پایتخت برگزار شد، با بیان اینکه کشور ما در کنار پرچم و سرود خود به عنوان نمادهای ملی، بانک ملی ایران را نیز به عنوان همگام همیشگی دولت و مردم همراه دارد، گفت: روزی یک تصمیم ملی برای وجود یک بانک ملی شکل گرفت و بانک ملی ایران از مردم و برای مردم تاسیس شد.
وی با بیان اینکه نونهالان و نوجوانان این مرز و بوم ادامه دهنده مسیر خدمت و توسعه کشور هستند، افزود: در همین راستا کانون جوانه های بانک ملی ایران با هدف ارتقای سواد اقتصادی نسل آینده کشور راه اندازی شد و امروز دانش آموزان با مباحثی درباره تاریخچه اقتصاد و پول، انواع خدمات بانکی، فعالیت‌های بانک، چگونگی افتتاح حساب و جایگاه قرض الحسنه آشنا می شوند.
سوهانیان تاکید کرد: یکی از امکانات دیگر بانک ملی ایران برای کودکان و نوجوانان عزیز، افتتاح حساب و در اختیار قراردادن کارت بانکی به نام دارنده حساب است و بدین ترتیب بچه ها می توانند با کارت بانکی خود تعاملات روزمره شان را انجام دهند که اتفاقی جالب و البته دلچسب برای آنان است.
همچنین سرهنگ علی همه‌خانی معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور پایتخت نیز با بیان اینکه بچه های امروز، آینده سازان فردای کشور هستند، گفت: بانک ملی ایران با ایفای وظایف و رسالت اجتماعی خود و اقدامات موثر در زمینه آموزش فرهنگ رانندگی و ترافیک به کودکان و نوجوانان بازوی کمکی بزرگی برای پلیس به ویژه پلیس راهور است.
همچنین در پایان این مراسم تخته یادبود مهر مدرسه توسط دکتر سوهانیان و سرهنگ همه خانی امضا و با اهدای هدایایی از معلمان و دانش آموزان برتر سال گذشته مدرسه تقدیر شد.

Twitter Google+ Facebook
86 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها