تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

یادداشت

کد خبر : 109258 تاریخ انتشار : 1 اسفند 1402

آسیاتک با ارائه تجربیات خود در زمینه توسعه شبکه فیبر نوری، فضای ذخیره‌سازی ابری و OSSبرنده جوایز سیزدهمین جشنواره ملی بهره‌وری  شد.

به گزارش صدای پول از روابط عمومی شرکت انتقال داده‌های آسیاتک؛ این شرکت در اختتامیه سیزدهمین جشنواره ملی بهره‌وری که دوشنبه هفته جاری، ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ برگزار شد، برای ارائه تجربه موفق خود در توسعه شبکه کشوری دسترسی (اینترنت) بر پایه تکنولوژی فیبر نوری (FTTX) موفق به کسب لوح تقدیر شد. همچنین از آسیاتک برای اجرای پروژه فضای ذخیره‌سازی ابری (Cloud Services) و استقرار سیستم مدیریت پشتیبان عملیات (OSS) تقدیر شد. آسیاتک پیش از این نیز برنده جایزه ملی بهره‌وری شده بود.

این جشنواره، سالانه با مشارکت اتاق بازرگانی ایران و با هدف به اشتراک گذاشتن تجربیات و موفقیت‌های مدیران بنگاه‌های اقتصادی برگزار می‌شود. به این ترتیب، شرکت‌های فعال در اصناف مختلف، پروژههایی را که با هدف ارتقای عملکرد در حوزه‌هایی چون ارتقای فروش، افزایش بهرهوری کارکنان، کاهش ضایعات، افزایش رضایت مشتریان و که با استفاده ازابزارهای مدیریتی درون سازمانی خود اجرا کرده‌اند‌، معرفی کرده و بیش از ۲۰۰ داور آنها را بررسی کرده و از تجربه‌های برتر تقدیر می‌کنند.

Twitter Google+ Facebook
10 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها