سرپرست سازمان توسعه تجارت ایران، در چهارمین جلسه کمیته کارشناسی شورای عالی توسعه صادرات غیرنفتی، گفت: پیشنهاداتی که در کمیته کارشناسی شورای عالی توسعه صادرات غیر نفتی مطرح می شود باید محرک صادرات باشد. به گزارش صدای پول از روابط عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، محمدرضا مودودی، در این جلسه اظهار داشت: برای رشد صادرات […]

سرپرست سازمان توسعه تجارت ایران، در چهارمین جلسه کمیته کارشناسی شورای عالی توسعه صادرات غیرنفتی، گفت: پیشنهاداتی که در کمیته کارشناسی شورای عالی توسعه صادرات غیر نفتی مطرح می شود باید محرک صادرات باشد.

به گزارش صدای پول از روابط عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، محمدرضا مودودی، در این جلسه اظهار داشت: برای رشد صادرات در شرایط جنگ اقتصادی حال حاضر کشور و حفظ ارقام صادرات سال‌های گذشته، باید مراقب باشیم تا مصوبات دچار روزه مرگی نشوند.

گفتنی است، چهارمین جلسه کمیته کارشناسی شورای عالی توسعه صادرات غیرنفتی به بررسی گزارش معاونت امور صنایع وزارت صمت در خصوص راهکارهای افزایش ظرفیت‌های تولید کالاهای صادراتی  با توجه به اهداف کمّی تعیین شده در قالب بازارهای هدف اولویت‌دار، بررسی مسائل و مشکلات مرزی با همسایگان شرقی در حوزۀ صادرات و اهم برنامه‌های عملیاتی سازمان بنادر و دریانوردی در سال جاری در راستای رونق و توسعه صادرات غیر نفتی پرداخت.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد