طرح استعدادیابی و توانمندسازی سرمایه های انسانی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس با دعوت از دکتر نادر پور مدیرعامل شرکت ره آوران فنون پتروشیمی برگزار شد. به گزارش صدای پول از روابط عمومی پتروشیمی فجر طرح استعدادیابی و توانمندسازی سرمایه های انسانی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس با دعوت از دکتر نادر پور مدیرعامل شرکت […]

طرح استعدادیابی و توانمندسازی سرمایه های انسانی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس با دعوت از دکتر نادر پور مدیرعامل شرکت ره آوران فنون پتروشیمی برگزار شد.

به گزارش صدای پول از روابط عمومی پتروشیمی فجر طرح استعدادیابی و توانمندسازی سرمایه های انسانی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس با دعوت از دکتر نادر پور مدیرعامل شرکت ره آوران فنون پتروشیمی برگزار شد. این جلسه با مشارکت چشمگیر مدیران و کارکنان با همراهی مدیر عامل در سالن همایش پتروشیمی فجر  تشکیل شد . د ر این جلسه مدیر عامل پتروشیمی فجر گفت: طرح فراگیر استعداد یابی و توانمندسازی، فرصتی پیش روی کارکنان به ویژه بانوان قرار می دهد که افراد بدون توجه به جایگاه و سمت بتوانند توانایی ها و استعداد های خود را درعرصه های مدیریتی به منصه ظهور برسانند. زال خانی ضمن ابراز خرسندی از اجرای این طرح، به جهت توانمند سازی سرمایه های انسانی  به همکاران خود توصیه کرد ،اطلاع رسانی و تشریح این طرح در تمام لایه های شرکت انجام شود تا کلیه کارکنان دارای شرایط از فرصت یکسانی برای مشارکت در این طرح برخوردار شوند. در این جلسه نادرپور مدیر عامل شرکت ره آوران فنون پتروشیمی ضمن تشریح این طرح، یکی از مزایای آن را شناسایی استعدادهای جوان، خلاق و نخبه بومی شرکت های تابعه هلدینگ خلیج فارس برشمرد. گفتنی است، شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس با هدف شناسایی، ارزیابی و ارتقای کارکنان و سرپرستان مستعد جوان و با انگیزه، طرح «توانمند سازی ‌سرمایه های انسانی» را جهت ایجاد فرصت تصدی مسئولیت‌های مدیریتی اجرا می‌کند.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد