شاخص بورس با رشدی بیش از ۲۵۰۰ واحدی به ۲۴۹ هزار و ۹واحد رسید. به گزارش  صدای پول از ایبِنا، در معاملات روز جاری تالار شیشه ای «تا لحظه تنظیم خبر» شاخص بورس با ۲۵۱۰ واحد افزایش، در کانال ۲۴۹ هزار واحدی قرار گرفت و به ۲۴۹ هزار و ۹واحد رسید. بر اساس این گزارش، این رقم در […]

شاخص بورس با رشدی بیش از ۲۵۰۰ واحدی به ۲۴۹ هزار و ۹واحد رسید.

به گزارش  صدای پول از ایبِنا، در معاملات روز جاری تالار شیشه ای «تا لحظه تنظیم خبر» شاخص بورس با ۲۵۱۰ واحد افزایش، در کانال ۲۴۹ هزار واحدی قرار گرفت و به ۲۴۹ هزار و ۹واحد رسید.

بر اساس این گزارش، این رقم در حالی در تابلوهای آماری تالار شیشه ای به ثبت رسیده است که همه شاخص های اصلی بورس «شاخص کل، شاخص قیمت (وزنی-ارزشی)، شاخص کل (هم وزن)، شاخص قیمت (هم وزن)، شاخص آزاد شناور، شاخص بازار اول و شاخص بازار دوم» به طور میانگین با حداقل یک درصد رشد مواجه شده اند.

از سویی دیگر آمارهای معاملاتی نشان می دهد که شرکت های «فولاد مبارکه اصفهان با ۲۸۹ واحد، پتروشمی پارس با ۲۵۴ واحد، سرمایه گذاری امید با ۲۲۳ واحد، صنایع پتروشیمی خلیج فارس با ۱۳۵ واحد، بانک پاسارگاد با ۱۱۰ واحد، مخابرات با ۸۶ واحد و چادرملو با ۶۹ واحد» بیشترین تاثیر را در رشد نماگر تالار شیشه ای را بر عهده داشته اند.

بر اساس این گزارش ارزش بازار نیز تا این لحظه به ۹۳۵ هزار و ۳۹۶ میلیارد تومان رسیده است.

عملکرد شاخص های بورس

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد