بانک صادرات با انتشار گزارش ۱۲ ماهه سال گذشته، ضمن کاهش ۷۹ درصدی زیان نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن، رشد ۳۰۰ درصدی را در سرفصل نتیجه مبادلات ارزی به ثبت رساند. به گزارش صدای پول ، بانک صادرات که با سرمایه ۱۷٫۵ هزار میلیارد تومانی،دومین بانک بزرگ بورسی بشمار می رود،صورت های […]

بانک صادرات با انتشار گزارش ۱۲ ماهه سال گذشته، ضمن کاهش ۷۹ درصدی زیان نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن، رشد ۳۰۰ درصدی را در سرفصل نتیجه مبادلات ارزی به ثبت رساند.
به گزارش صدای پول ، بانک صادرات که با سرمایه ۱۷٫۵ هزار میلیارد تومانی،دومین بانک بزرگ بورسی بشمار می رود،صورت های مالی حسابرسی نشده دوره مالی منتهی به اسفند ۹۷ را منتشر کرد.

بر این اساس، “وبصادر” در این مدت به ازای هر سهم ۴۴ ریال زیان محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۷۹ درصد کاهش زیان داشته و عمدتا بخاطر افزایش ۴۸ درصدی جمع درآمدها است.این بانک در عملکرد ۱۲ ماهه مبلغ ۷۶۶٫۵ میلیارد تومان زیان خالص محقق کرده است.

نکته بسیار مهم در این گزارش عملکرد به سرفصل نتیجه مبادلات ارزی برمی گردد که ۵۸۴٫۶ میلیارد تومان در ۹ ماهه سود داشته و در ۱۲ ماهه این عدد با رشد ۳۰۰ درصدی به به ۲٫۳۴ هزار میلیارد تومان رسیده که یکی از عوامل مهم رسیدن به سود است و به نظر نرخ سود تسعیر است.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد