میزان پیشرفت فیزیکی فاز اول شرکت پتروشیمی هنگام از مرز ۷۳ درصد عبور کرد. به گزارش صدای پول  به نقل از روابط‌عمومی پتروشیمی هنگام: ادامه روند ورود و نصب‌ تجهیزات در شرکت پتروشیمی هنگام در سال جاری ادامه دارد. در این زمینه خردادماه امسال نیز طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته اقدامات متعددی از جمله نصب کانوکشن […]

میزان پیشرفت فیزیکی فاز اول شرکت پتروشیمی هنگام از مرز ۷۳ درصد عبور کرد.

به گزارش صدای پول  به نقل از روابط‌عمومی پتروشیمی هنگام: ادامه روند ورود و نصب‌ تجهیزات در شرکت پتروشیمی هنگام در سال جاری ادامه دارد. در این زمینه خردادماه امسال نیز طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته اقدامات متعددی از جمله نصب کانوکشن ریفرمر اولیه، نصب راکتور تولید آمونیاک و برج جداسازی CO2 با مجموع وزن بالغ بر ۱۵۰۰ تن در این مجموعه صورت گرفت. بدین ترتیب تنها در خردادماه سال جاری، حدود  ۱۱ درصد از وزن کل تجهیزات ثابت و مخازن در واحد آمونیاک، نصب شد. با اقدامات صورت گرفته تاکنون فاز اول پتروشیمی هنگام با پیشرفت فیزیکی ۷۳ درصدی همراه بوده است.

براساس این گزارش با مدیریت و برنامه‌ریزی دقیق امور HSE و همچنین نظارت و پیگیری سایر همکاران مجموعه در بخش ساختمان و نصب، رکورد ۵.۵ میلیون نفر ساعت کار بدون حادثه در پتروشیمی هنگام به ثبت رسید.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد