قرارداد پروژه واحد شیرین‌سازی در مجتمع پتروشیمی بوعلی سینا با همکاری مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی، به امضا رسید. به گزارش صدای پول از روابط عمومی شرکت مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی، مدیرعامل، اعضاء هیات مدیره و مدیران این شرکت، به همراه مدیرعامل و رییس مجتمع پتروشیمی بوعلی سینا، ضمن بازدید از این مجتمع، قرارداد پروژه واحد […]

قرارداد پروژه واحد شیرین‌سازی در مجتمع پتروشیمی بوعلی سینا با همکاری مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی، به امضا رسید.
به گزارش صدای پول از روابط عمومی شرکت مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی، مدیرعامل، اعضاء هیات مدیره و مدیران این شرکت، به همراه مدیرعامل و رییس مجتمع پتروشیمی بوعلی سینا، ضمن بازدید از این مجتمع، قرارداد پروژه واحد شیرین سازی این مجتمع را امضا کردند.
سید محمد احمدزاده مدير عامل پتروشیمی بوعلي سینا با تاكيد بر استفاده از توانمندي‌هاي درون هلدينگ اظهار کرد: امیدواریم با توانمندي شركت مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی، اين پروژه به شکل مطلوب و در مدت تعیین شده به اتمام برسد.
مهندس بابایی مدير عامل شرکت مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی نیز ضمن تقدير از حسن اعتماد پتروشیمی بوعلي سینا، گفت: با بهره گيري از مجرب ترين نيروي های متخصص، این پروژه با كيفيت مطلوب و در زمان تعهد شده به پایان مي‌رسد.
مهندس بیطرف عضو هيات مديره شرکت مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی نیز در این بازدید، ضمن تاكيد بر همكاري‌هاي دو جانبه و با توجه به اينكه هر دو شركت هم گروه بوده و اشتراك منافع دارند، تصریح کرد: مديريت شرکت توسعه صنایع پتروشیمی از تمام ظرفيت‌هاي خود به منظور اجراي اين پروژه استفاده خواهد كرد.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد