به دلیل استقبال خوب علاقه مندان و هنرمندان از سومین جشنواره دوسالانه عکس تامین اجتماعی در یک نگاه، مهلت شرکت در این جشنواره تمدید شد و علاقه مندان می توانند تا یکم تیرماه سال ۹۸ آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند. به گزارش صدای پول از اداره کل روابط عمومی سازمان […]

 

به دلیل استقبال خوب علاقه مندان و هنرمندان از سومین جشنواره دوسالانه عکس تامین اجتماعی در یک نگاه، مهلت شرکت در این جشنواره تمدید شد و علاقه مندان می توانند تا یکم تیرماه سال ۹۸ آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

به گزارش صدای پول از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، این جشنواره در راستای آشنایی بیشتر هنرمندان و علاقه مندان با حوزه فعالیت های این سازمان و به دنبال برگزاری دو دوره دوسالانه جشنواره عکس “تأمین اجتماعی در یک نگاه” با توجه به دامنه گستردۀ خدمات تأمین اجتماعی (قبل از تولد تا پس از مرگ) برگزار می شود.
جشنواره عکس تامین اجتماعی در محورهای مختلفی با موضوعات ایمنی در کار، کارآفرینی و تولید، کارگران ساده و ماهر در محیط کار، حوادث ناشی از کار، خانواده – کودکان و آینده، بازنشستگان – ورزش و سلامتی، خدمات بیمه ای – درمانی تامین اجتماعی، نگاه آزاد و خلاقانه به تامین اجتماعی و خدمات غیرحضوری سازمان برگزار می شود.

گفتنی است، آثار باید با فرمت jpeg و حجمی بین۲ تا ۵ مگابایت به همراه فایل word از اطلاعات شخصی شامل نام و نام خانوادگی، شماره تلفن ثابت و همراه، آدرس پستی، پست الکترونیک و ذکر موقعیت مکانی عکس، در یک مرحله، به آدرس پست الکترونیک photo@tamin.ir ارسال شود.
علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با دبیرخانه جشنواره به شماره ۶۶۵۸۰۶۶۸- ۶۴۵۰۳۱۷۶-۰۲۱ تماس حاصل نموده و حداکثر تا یکم تیر سال ۹۸، آثار خود را ارسال نمایند.

 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد