مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی کازرون (سهامی عام) برای سال مالی منتهی به ۲۹/۱۲/۱۳۹۷ با حضور اکثریت سهامداران، اعضاء هیات مدیره و مدیرعامل شرکت، حسابرس و بازرس قانونی برگزار شد. به گزارش صدای پول  و به نقل از ۵۵ آنلاین: در این جلسه که صبح امروز با حضور بیش از ۸۵ درصد از […]

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی کازرون (سهامی عام) برای سال مالی منتهی به ۲۹/۱۲/۱۳۹۷ با حضور اکثریت سهامداران، اعضاء هیات مدیره و مدیرعامل شرکت، حسابرس و بازرس قانونی برگزار شد.
به گزارش صدای پول  و به نقل از ۵۵ آنلاین: در این جلسه که صبح امروز با حضور بیش از ۸۵ درصد از سهامداران و یا نمایندگان قانونی آن‌ها برگزار شد، سهامداران صورت‌های مالی منتهی به ۱۳۹۷ را تصویب کردند.

اسماعیل محمودی، مدیرعامل پتروشیمی کازرون، در ارائه گزارشی از عملکرد شرکت به حاضرین در مجمع گفت:مجوز‌های لازم جهت انشعاب آب و برق اخذ و اقدامات لازم جهت تامین سرمایه برای اجریی شدن طرح در حال انجام می‌باشد که عملیات اجرایی آن به پایان رسیده است.

محمودی همچنین با ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته توسط هیئت مدیره در پتروشیمی کازرون گفت: با توجه به مصوبات اجرای طرح پلی اتیلن سبک (LDPE) و پلی اتیلن سنگین (HDPE) و همچنین عدم نقدینگی لازم طرح‌های کوچک زود بازده نیز در راستای تکمیل زنجیره تولید با هدف تامین سرمایه برای طرح اصلی در حال بررسی می‌باشد.
در پایان این مجمع پس از استماع گزارش حسابرس و بازرس قانونی در خصوص عملکرد سال مالی متنهی به ۲۹/۱۲/۱۳۹۷، صورت‌های مالی متنهی به سال ۹۷، انتخاب اعضاء حقوقی هیات مدیره مورد تصویب حاضرین در مجمع قرار گرفت.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد