تیتر خبرهای روز :

تبلیغات
کد خبر : 10667 تاریخ انتشار : ۲۲ اسفند ۱۳۹۶

صدای پول: آخرین جلسه شورای مدیران بانک قرض الحسنه مهر ایران با حضور مرتضي اکبري مديرعامل، محسن پدرام رييس هيات مديره، سليمان توکلي، عيسي امامي و حسن تليکاني اعضاي هيات مديره و مديران ارشد ادارات در محل ساختمان ستاد مركزي بانك برگزار شد.

به گزارش صدای پول به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهرایران، این جلسه با هدف ارائه گزارش نتایج اقدامات انجام شده در سال ۹۶ و برنامه ريزي براي تعيين اهداف سال ۹۷، تقدير و تکريم از روساي سابق ادارات روابط عمومي و بازاريابي و حقوقي و پيگيري وصول مطالبات و همچنين ارائه رهنمودهاي مديرعامل و اعضاي هيات مديره برگزار شد.
مرتضی اکبری مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران در اين جلسه ضمن قدرداني از تلاش ها و زحمات مديران شعب استان ها و روساي ادارات مرکزي در سال گذشته بيان داشت: در سالي که گذشت، اقدامات شايسته و عملكرد مطلوبي در عرصه هاي مختلف بانك صورت گرفته و جا دارد تا از تلاش هاي تمامي همكاران تجليل شود.
وی ادامه داد: دستاورد های سال ۹۶ بانک قرض الحسنه مهرایران در میان شبکه بانکي کشور خصوصا در زمينه ارائه خدمات بانكداري قرض الحسنه و جذب منابع در اين حوزه بي نظير است و اميدواريم كه كاركنان و مديران زحمتكش بانك در سال ۹۷ نيز همچون گذشته با انگيزه هاي بيشتري براي پيشبرد اهداف بانك تلاش كنند.
پدرام رییس هیات مدیره بانک نيز در ادامه با اشاره به اقدامات مثبت و گام هاي موثر برداشته شده براي رشد و پيشرفت بانک قرض الحسنه مهر ايران بيان داشت: دراين مدت زحمات زيادي براي حرکت در مسير پيشرفت مجموعه کشيده شده و جا دارد تا از تلاش تمامي مديران ارشد بانك با توجه به حوزه هاي تخصصي خود در اركان مختلف بانك تقدير شود.
وی تصریح کرد: این پیشرفت همه جانبه در عرصه هاي مختلف بانکي در تاريخ فعاليت بانک قرض الحسنه مهرايران بي سابقه است و اميدوارم تا در سال ۹۷ نيز شاهد اين توفقات روز افزون باشيم.
در ادامه، عیسی امامی عضو هیات مديره بانک قرض الحسنه مهرايران با اشاره به رشد چشمگير منابع قرض الحسنه در سال جاري اظهارداشت: اين موفقيت مرهون همدلي، تعاون و همکاري ميان مديران و کارکنان بانك مي باشد كه در فضايي صميمي و علمي، اهداف و برنامه هاي ترسيمي را محقق كرده است.
وی همچنین به لزوم استفاده از روش های خلاقانه برای جلب بيشتر رضايت مشتريان اشاره و خاطرنشان کرد: در سال پيشرو بايد با توجه به برنامه هاي عملياتي بانک، نگاه ويژه اي به مقوله آموزش داشت تا در تمام زمينه ها تغييرات مثبت، جذاب و مردم پسند اعمال شود.
توکلی عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهرایران با اشاره رشد ۷۱ درصدي منابع قرض الحسنه بيان داشت: ماحصل همدلي و وفاقي که با رهنمودهاي مديرعامل و رييس هيات مديره ايجاد شده، موفقيتي است که در سابقه بانك به يادگار خواهد ماند.
وی تصریح کرد: حفظ این دستاوردها و ارتقاء بیشتر برند بانک در سال ۹۷، تلاش مضاعف و اهتمام تمامي همکاران در حوزه هاي گوناگون صف و ستاد را مي طلبد تا شاهد پيشرفت بيشتر بانک در سال آتي باشيم.
در ادامه، تلیکانی عضو هیات مدیره ضمن ابراز خرسندي براي توفيق خدمت در بانک قرض الحسنه مهر ايران اهتمام به رفع نياز هاي مالي اقشار متوسط جامعه و توجه ويژه به حضور فن آوري اطلاعات را از مهمترين امور قابل پيگيري اين بانک دانست و ابراز اميدواري کرد با همت همه مديران شاهد رشد و شكوفايي بيش از پيش بانك در تمامي شاخص ها باشيم.
افزایش سرعت انجام کارها، توجه به توسعه زیرساخت ها، تلاش برای دستیابي به سهم بيشتري از بازارهاي هدف و توجه به نحوه توزيع متوازن منابع و تعهدات در شعب استان ها از ديگر مواردي بود که توسط تليکاني به آنها اشاره شد.
سپس با اهدای لوح سپاس از سوی مدیرعامل، ریيس و اعضاي هيات مديره از زحمات فلاح حيدري و محمدرضا نورمحمدي تقدير به عمل آمد و در ادامه ساير محورهاي جلسه مطرح شد.

Twitter Google+ Facebook
15 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها